Католицький Медіа-Центр Римсько-Католицької Церкви в Україні
» » » Візитом до Бангладеш Папа привернув увагу світу до периферій
18:52 Неділя 0 36
3-12-2017, 18:52

Візитом до Бангладеш Папа привернув увагу світу до периферій

Відвідавши Бангладеш, Папа Франциск привернув увагу всього світу до периферій – так оцінив Апостольський візит Святого Отця архиєпископ Майзус Коста, митрополит Чіттаґонґа. У Бангладеш мешкає майже 160 мільйонів осіб; більшість із них – мусульмани, 10 % – індуїсти, а на всі інші релігії припадає заледве один відсоток. Католики, яких тут приблизно 375 тисяч, становлять чверть відсотка населення країни.
Як повідомляє Радіо Ватикану, єпископ Коста наголосив, що «в минулому тут мирно співіснували різні релігії, і ми не хочемо втратити цієї спадщини». Він висловив надію, що відвідини Святого Отця зміцнять дух толерантності, примирення, миру й гармонії не тільки в релігійному співжитті, а й щодо соціальних питань.

«Треба віднайти нову гармонію не тільки між релігіями, а і між соціальними класами, між багатими й бідними, між упривілейованими та знедоленими, – сказав він. – Соціальна справедливість принципова для сучасного світу, як на його периферії, так і в так званому центрі. Святий Отець постійно про це нагадує, а тут, у Бангладеш, його слова пророчі».

По темі:

Папа – про Апостольську подорож і ситуацію у світі
Папа до молоді Бангладеш: Дивіться на світ Божими очима
Папа до духовенства Бангладеш: Умійте розрізняти добре зерно і дбати про нього

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:25 Неділя 0 58 Папа: Покликання – це забути про себе, щоб віддатися Божій любові У суботу, 9 грудня 2017 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції черниць зі Згромадження Місіонерок Пресвятого Ісусового Серця, особлива харизма яких – служіння мігрантам, сиротам і вбогим. Зустріч була приурочена до 100-річчя відходу до вічності засновниці Згромадження, святої Франчески Саверіо Кабріні, яка упокоїлася в Бозі 17 грудня 2017 р. в Чикаго (США).