Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Третя хода Трьох царів у Мостиськах
14:26 Понеділок 0 264
8-01-2018, 14:26

Третя хода Трьох царів у Мостиськах

В урочистість Богоявлення Господнього третій рік поспіль через центр Мостиськ пройшла велелюдна хода Трьох царів, віддаючи поклін новонародженому Дитятку Ісусові.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

Після Меси в санктуарії Матері Божої Неустанної Помочі, яку очолив о. Владислав Дерунов, барвиста молитовна процесія з різдвяними зірками вирушила до вертепу на центральній площі райцентру. Далеко було чутно польські й українські колядки. У багатьох учасників ходи на голові були корони, виготовлені власноруч або подаровані польським фондом «Dziedzictwo Kresowe» («Спадщина Порубіжжя»).

Традиція костюмованих походів Трьох царів-мудреців прийшла з Іспанії й давно набула популярності в Польщі. Організатором ходи на терені Львівської архідієцезії став настоятель мостиської парафії о. Владислав Дерунов. Щороку він пише новий сценарій, який доповнює історичними датами й постатями, пов’язаними з Мостищиною. Минулоріч навіть двадцятиградусний мороз не спинив ентузіастів святкової ходи. Цього разу учасників було значно більше, від маленьких діточок до літніх жителів Мостиськ і навколишніх сіл.

О. Владислав Дерунов привітав також присутніх греко-католиків і православних, які готувалися до Різдва Христового за юліанським календарем.

Костянтин Чавага

За темою:
Папин подарунок сестрам із Язлівця до дня спомину блаженної Марцеліни Даровської
Третя Велика коляда в архієпископа Мечислава Мокшицького
Зустріч архієпископа Мечислава Мокшицького з міністрантами Львівської архідієцезії

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 13:34 Вівторок 0 468 Домініканське душпастирство в Києві: що робити з невзаємною любов’ю? 13 січня 2018 року в Інституті духовних наук святого Томи Аквінського після святкової перерви відновилися зустрічі домініканського душпастирства. Цього вечора учасники разом із отцем Ігорем Гнюсом ОР повернулися до циклу дискусій про любов, заторкнувши непросту тему – любов без взаємності.