Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до духовенства Бангладеш: Умійте розрізняти добре зерно і дбати про нього
19:44 Субота 0 378
2-12-2017, 19:44

Папа до духовенства Бангладеш: Умійте розрізняти добре зерно і дбати про нього

2 грудня 2017 р. – останній день перебування Папи Франциска в Бангладеш. Ця субота розпочалася приватною Месою, яку Понтифік відслужив у каплиці нунціатури, що була його резиденцією під час цього етапу ХХІ Апостольської подорожі. Опісля він вирушив до кварталу Теджґаон, пов’язаного з історією євангелізації цього краю.
Як повідомляє Радіо Ватикану, спершу Святий Отець відвідав «Дім Матері Терези», заснований 1976 року; це найменший із осередків, якими опікуються Сестри Місіонерки Милосердної любові в Дацці. Саме тут, відвідуючи це місто, зупинялася свята Тереза з Калькутти. Осередок розташований у парафіяльному комплексі парафії Святої Вервиці, до якого належить також португальська церковця, споруджена наприкінці XVI сторіччя, і християнський цвинтар.

Папу зустріли єпископ Поль Понен Кубі, відповідальний за соціальне служіння, настоятелька дому й регіональна настоятелька Згромадження, які супроводили його на зустріч із дітьми й людьми похилого віку – підопічними закладів Сестер Місіонерок Милосердної любові.

Далі Святий Отець перейшов до нового храму Святої Вервиці – кафедрального собору дієцезії Чіттаґонґ. Тут на нього чекали 1500 священиків, богопосвячених осіб і семінаристів, з якими Папа, промовляючи експромтом, поділився кількома порадами щодо доброго життя у спільноті.

Понтифік зазначив, що покликання – це зерно, яке треба дбайливо ростити, остерігаючись диявола, який сіє кукіль. Потрібно молитися, щоб уміти відрізнити добре зерно від поганого. Папа заохотив духовенство й богопосвячених осіб у спільнотах остерігатися поділів, які зроджуються з пліток – «ворогів гармонії». Якщо хтось має щось сказати своєму співбратові, то нехай зробить це віч-на-віч. Святий Отець наголосив також, що посвячена Богові людина не може мати сумне обличчя, навіть серед болю й труднощів.

У заздалегідь приготованій промові, яку Папа вручив співрозмовникам, не зачитуючи, він ділиться думками про значення молитви на вервиці в духовному житті.

Уділивши учасникам зустрічі своє благословення, Папа вийшов із храму через бічні двері та зупинився на парафіяльному цвинтарі, де поховані численні богопосвячені особи та місіонери. Він помолився в тиші й запалив свічку. Далі Святий Отець увійшов до старого храму, спорудженого португальськими місіонерами, в якому тепер розміщена каплиця постійної адорації. Там він поблагословив дітей із розташованого поблизу сиротинця, та черниць, які ними опікуються.

З парафіяльного комплексу Святої Вервиці Папа повернувся до нунціатури.

По темі:
Папа Франциск обговорив із єпископами Бангладеш виклики та здобутки місцевої Церкви
Папа привітався з представниками народу рогінджа
Папа: Світ потребує відкритих сердець вірних різних релігій

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 12:09 П'ятниця 0 104 Співчуття Папи з приводу смерті кардинала Ґодфріда Даннелса Вранці 14 березня 2019 року на 85-му році життя відійшов у вічність кардинал Ґодфрід Даннелс, архієпископ-емерит архідієцезії Мехелена-Брюсселя. Папа Франциск висловив співчуття його родині й усій Церкві Бельгії.