Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Фігурку Богородиці Фатімської приймали у себе римо-католики Феодосії
10:36 Середа 0 579
8-11-2017, 10:36

Фігурку Богородиці Фатімської приймали у себе римо-католики Феодосії

Триває перегринація фігури Матері Божої з Фатіми на території Пастирського округу Криму. У п'ятницю 3 листопада Фігурку Богородиці приймали у себе жителі м Феодосії, перегринація тривала до неділі 5 листопада.
Закінчення перегринації збіглося з храмовим святом Всіх Святих. З пастирських міркувань, парафіяльний відпуст був перенесений на неділю 5 листопада, також в цей день, двоє людей з нашого приходу приступили до таїнства Конфірмації.
Молитовне чування протягом цілого дня в суботу і до початку Святої Меси о 12.00 в неділю, проводив отець  Анатолій Клак МІС - відповідальний за перегринацію Фатімської Богородиці.

На храмовому святі був присутній делегат Пастирського округу по Республіці Крим та м.Севастополь єпископ Яцек Піль, який очолив урочисту Святу Месу та уділив таїнства Миропомазання нашим парафіянам. Проповідь виголосив о. Анатолій Клак, також були присутні парафіяни з м. Сімферополь, секретар єпископа: кс. Станіслав Вінярський, вікарій парафії Успіння ПДМ в м. Сімферополь кс. Віктор Погрібний, а також наші парафіяни.


Джерело: crimeacatholic.org

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:43 Вівторок 0 122 Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ cестрам катехиткам св. Анни у Львові
Сьогодні, 21 листопада 2017 року, в каплиці Митрополичої Курії, після спільної молитви «Ангел Господній» Архієпископ Мечислав Мокшицький передав реліквії св. Йоана Павла ІІ Сестрам Катехиткам св. Анни (УГКЦ), у Львові.