Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ватикані проводять різдвяну благодійну лотерею
13:21 Неділя 0 545
3-12-2017, 13:21

У Ватикані проводять різдвяну благодійну лотерею

Уже кілька років поспіль з нагоди різдвяних свят у Ватикані проводять благодійну лотерея, кошти від якої призначаються для діл милосердя Святого Отця. У п’ятницю, 1 грудня 2017 р., розпочався продаж білетів п’ятого випуску цієї ініціативи.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Як і щороку, призи для лотереї дав сам Папа Франциск. Мова йде про подарунки, які він отримує з різних нагод. Білеть продаватимуть до 2 лютого 2018 року, коли у присутності спеціальної комісії відбудеться розіграш переможних номерів.

Білети, які коштують 10 євро, можна придбати в аптеках і магазинах на території Ватикану, у відділеннях Ватиканської пошти, в точках продажу сувенірів у Ватиканських музеях. Але для того, щоб узяти участь у розіграші папських призів і долучитися до ініціативи Святого Отця, не обов’язково їхати до Ватикану. Можна також придбати білети on-line, завітавши на сайт Держави-Міста Ватикану за адресою www.vaticanstate.va.

По темі:
Різдвяна ялинка з Польщі вже у Ватикані
Папський хор записав компакт-диск на Адвент і Різдво
VI Благодійний різдвяний ярмарок «Даймо надію» відбувся у Львові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 11:12 Вівторок 0 52 Папа до семінаристів: Остерігатись клерикалізму, що веде до корупції Зустрічаючись із семінаристами з центральної Італії, Святіший Отець нагадав їм про те, що для того, аби бути добрими священиками, вони повинні опанувати чотири форми близькості.