Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Бангладеш – другий етап Апостольської подорожі Папи Франциска
15:41 Четвер 0 325
30-11-2017, 15:41

Бангладеш – другий етап Апостольської подорожі Папи Франциска

Закінчився перший етап Апостольської подорожі Папи Франциска до Азії.
30 листопада 2017 р., він відлетів з М’янми до Бангладеш, де перебуватиме до суботи 2 грудня.

Останню зустріч на землі М’янми Святий Отець присвятив молоді. Святою Месою, відслуженому в катедральному соборі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії в Янґоні, Папа попрощався з М’янмою, а після двох з половиною годин перельоту, подолавши понад 1000 кілометрів повітряного шляху , прибув Дакки, столиці Народної Республіки Бангладеш.

У міжнародному аеропорту відбулась офіційна церемонія привітання, в якій взяв участь Президент країни Абдул Хамід, представники уряду та влади, 10 єпископів, а також діти, які привітали Святого Отця квіти й піднесли в кошичку землю Бангладеш, яку Папа поблагословив. Радість зустрічі з Папою діти виявили виконанням традиційних танців.

Згідно із протоколом офіційного візиту глави держави, Папа Франциск вирушив до меморіалу національних мучеників, які віддали життя за незалежність Бангладеш та щоб віддати шану пам’яті «Батькові нації», першому президентові Бангладеш Муджібурові Рахманові. Бангладеш як незалежна держава виникла в результаті громадянської війни 1971 року, а при розподілі Британської Індії територія мала статус східної провінції Пакистану.

Святий Отець поклав вінок квітів, залишив запис у Книзі пошани та посадив дерево в Саду Миру.

В президентському палаці відбувся візит ввічливості до Глави Держави та зустріч з представниками влади, дипломатичного корпусу й громадянського суспільства.
Перший день Папи Франциска в Бангладеш був присвячений офіційній частині візиту, а місцем його перебування є Апостольська Нунціатура.

Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа у Бангладеш: Майбутнє демократії залежить від пошани гідності кожної людини
Історія Католицької Церкви в Бангладеш


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий