Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Все, чого ви не знали про таїнство шлюбу, – розмова з Ґжегожем Ґурним
10:03 Вівторок 0 785
21-11-2017, 10:03

Все, чого ви не знали про таїнство шлюбу, – розмова з Ґжегожем Ґурним

17-19 листопада у Брюховичах відбулася ІІ Всеукраїнська зустріч осіб, задіяних у душастирство родин, організована Всеукраїнським бюро у справах душпастирства родин при Конференції єпископів РКЦ в Україні.

Одним із головних доповідачів зустрічі був Ґжегож Ґурни, польський журналіст, публіцист, один із засновників та головний редактор часопису католицької інтелігенції «Фронда», одружений, батько шістьох дітей, котрий багато років займається темою сім’ї та загроз для неї у сучасному світі.
Пан Ґжегож Ґурни радо погодився поспілкуватися з о. доктором Романом Лабою, директором Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції РКЦ Єпископів України, спеціально для Католицького Оглядача.
Отож, пропонуємо першу частину розмови про Таїнство Шлюбу.


Джерело: Католицький оглядач

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Інтерв'ю 17:11 Вівторок 0 398 Зимовий музично-літургійний вікенд у Києві: підсумки організаторів 11–13 травня в Інституті релігійних наук святого Томи Аквінського відбудеться вже другий музично-літургійний вікенд, покликаний стати відбірковим етапом для майбутніх студентів і слухачів нової програми – заочних музично-літургійних студій. Готуючись до цієї зустрічі, КМЦ поговорив з організаторами про їхні враження від попереднього вікенду, який пройшов 8–9 грудня 2017 року. На запитання відповідали викладачка музики й вокалу Зінаїда Левітіна й директор Навчально-катехитичного центру «Дерево життя» отець Ігор Гнюс ОР.