Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Все, чого ви не знали про таїнство шлюбу, – розмова з Ґжегожем Ґурним
10:03 Вівторок 0 1 076
21-11-2017, 10:03
Інтерв'ю 1 076 0

Все, чого ви не знали про таїнство шлюбу, – розмова з Ґжегожем Ґурним

17-19 листопада у Брюховичах відбулася ІІ Всеукраїнська зустріч осіб, задіяних у душастирство родин, організована Всеукраїнським бюро у справах душпастирства родин при Конференції єпископів РКЦ в Україні.

Одним із головних доповідачів зустрічі був Ґжегож Ґурни, польський журналіст, публіцист, один із засновників та головний редактор часопису католицької інтелігенції «Фронда», одружений, батько шістьох дітей, котрий багато років займається темою сім’ї та загроз для неї у сучасному світі.
Пан Ґжегож Ґурни радо погодився поспілкуватися з о. доктором Романом Лабою, директором Всеукраїнського бюро у справах душпастирства родин при Конференції РКЦ Єпископів України, спеціально для Католицького Оглядача.
Отож, пропонуємо першу частину розмови про Таїнство Шлюбу.


Джерело: Католицький оглядач

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Інтерв'ю 17:47 Середа 0 868 Професор Хазан: після аборту мама продовжує бути мамою, але мертвої дитини Розмова з відомим польським лікарем професором Богданом Хазаном. Навколо його відмови зробити аборт зчинилась ціла буря протестів, а водночас і акцій підтримки на користь професора. Яке майбутнє чекає медиків? Чому лікар, який раніше робив аборти, у певний момент змінив свою позицію? Чи місце докорам совісті у медичних установах?