Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Другий день Папи в Чилі: зустрічі з жертвами несправедливостей
15:13 Середа 0 306
17-01-2018, 15:13

Другий день Папи в Чилі: зустрічі з жертвами несправедливостей

Другий день 22-ї Апостольської подорожі Папи Франциска до Чилі завершився відвідинами санктуарію святого Альберто Уртадо, чилійського священика-єзуїта, канонізованого 2005 року Папою Бенедиктом XVI.  Настоятель провінції Товариства Ісусового зустрів Святого Отця і провів його до каплиці, де спочивають мощі святого. У зустрічі також взяли участь 90 чилійських священиків-єзуїтів.


Про це повідомляє Радіо Ватикану

Після приватного візиту до санктуарію Понтифік зустрівся з людьми, які отримують допомогу в місцевому «Притулку Христа» – створеному за ініціативою святого Альберто осередку для нужденних, безпритульних, покинутих дітей. Папа кілька хвилин поспілкувався з підопічними, які пригостили його традиційними місцевими солодощами й латиноамериканським напоєм мате.

Благословляючи страви, Святий Отець попросив благословення для «рук, які їх приготували, для рук, які ними діляться, та рук, що їх приймають». «А цей взаємоподіл, – додав він, – вчить нас також розділити мандрівку, розділити життя й ділитися небом, коли настане час». Зустріч завершилася молитвою «Отче наш».

Ватиканський прес-центр повідомив, що в Апостольській Нунціатурі Папа Франциск зустрівся з жертвами сексуального насильства священиків. Зустріч була дуже приватною: у ній взяли учать лише постраждалі та Святий Отець. У цій атмосфері вони змогли розповісти про пережите, а папа молився і плакав разом з ними.

За темою:
Папа: Покликання індивідуальне, та воно робить нас частиною спільноти
Папа ув’язненим жінкам: Неправда, що не можна нічого змінити
«Якщо хочеш миру, трудися на користь справедливості» – Папина проповідь у Чилі

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 12:57 Вівторок 0 635 Апостольський Нунцій в Україні зустрівся з Папою Франциском Вранці в суботу, 6 жовтня 2018 року, Його Святість Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Його Високопреосвященство Клаудіо Ґуджеротті, титулярного архієпископа Равелло, Апостольського Нунція в Україні.