Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Під час перельоту до Чилі Папа показав журналістам фото з Нагасакі
20:10 Понеділок 0 67
15-01-2018, 20:10

Під час перельоту до Чилі Папа показав журналістам фото з Нагасакі

Під час перельоту до Сантьяґо-де-Чилі Папа Франциск показав журналістам, які його супроводжують на борту літака, фото з Нагасакі, зроблене після вибуху атомної бомби 1945 року. Там зображений хлопчик, який тримає на плечах померлого братика. В описі фотографії підкреслюється «відчай дитини, виражений покусаними до крові губами». На звороті листівки – підпис Святого Отця та слова: «…плід війни».
Як повідомляє Радіо Ватикану, Папа пояснив, що два тижні тому це фото випадково потрапило йому на очі й він був настільки вражений, що захотів поділитися. Автором світлини є Джозеф Роджер О’Доннелл, американський журналіст, що був спецкореспондентом у Нагасакі та Хіросімі після атомних бомбардувань. На фото бачимо двох хлопчиків, один із яких виглядає, ніби спить на плечах іншого. Насправді він помер, а його брат, обличчя якого сповнене страждання, стоїть у черзі на кремацію.
Відповідаючи на запитання журналістки про острах можливості ядерної війни, Святий Отець висловив свої побоювання щодо ситуації у світі, яка може несподівано погіршитись, а тому ще раз наголосив на невідкладності ядерного роззброєння.

Джерело фотографії ‒ Сrux.

За темою:

XXII Апостольська подорож Папи Франциска: огляд-анонс
Папський візит до Чилі та Перу: трохи статистики
Папа Франциск вилетів до Латинської Америки

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 14:28 Понеділок 0 52 Папа до католиків Бразилії: прощення це засіб подолати насильство та побудувати мир «Насильство подолаємо тоді, коли станемо посланцями й будівничими миру», – написав Папа Франциск у своєму посланні до бразильських католиків з нагоди щорічної великопосної Кампанії Братерства, яку проводить місцева Церква.