Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перші Папині вітання, обійми й несподіванки на чилійській землі
12:17 Вівторок 0 333
16-01-2018, 12:17

Перші Папині вітання, обійми й несподіванки на чилійській землі

З годинним випередженням запланованого графіку в понеділок, 15 січня 2018 року, приблизно о 19:15 місцевого часу (00:15 київського) літак Папи Франциска приземлився в міжнародному аеропорту Сантьяґо-де-Чилі, де його зустріли Президент Республіки Чилі Мішель Бачелет з іншими представниками влади, місцевий єпископат і група вірних. Двоє дітей в національних костюмах подарували Папі букет квітів.
Як повідомляє Радіо Ватикану, церемонія передбачала лише перехід через почесну варту та знайомство делегацій. З аеропорту Святий Отець від’їхав до Апостольської Нунціатри в Сантьяґо, яка буде його резиденцією в Чилі. Колись Хорхе Берґольо провів у цій країні важливий період життя: саме тут він проходив новіціат у Товаристві Ісуса.

Папа Франциск, послідовний у своєму характері, ще на початку подорожі зробив щось несподіване, не передбачене програмою. На шляху до нунціатури він зупинився при парафії святого Луїса Бельтрана, аби помолитися на гробі єпископа Енріке Альвеара Уруттії, упокоєного 1982 року. Цей салезіянин, учасник Другого Ватиканського Cобору та захисник прав людини був знаний як «єпископ убогих».

Тисячі чилійців вітали Святого Отця вздовж дороги з аеропорту до нунціатури, а він їх благословляв. У панорамному автомобілі його супроводжував місцевий архієпископ кардинал Ріккардо Едзаті Андрелло. Прибувши до дипломатичного представництва, Папа привітався з людьми, які поблизу чекали на його прибуття, приймаючи їхні подарунки, зупиняючись для фотографування і, як звичайно, обіймаючи та благословляючи дітей.

За темою:
Під час перельоту до Чилі Папа показав журналістам фото з Нагасакі
XXII Апостольська подорож Папи Франциска: огляд-анонс
Папський візит до Чилі та Перу: трохи статистики

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий