Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Допомога «Сaritas-SPES» Львівської Архідієцезії для лікарень у Мостиськах та Судовій Вишні
11:30 Четвер 0 50
19-10-2017, 11:30

Допомога «Сaritas-SPES» Львівської Архідієцезії для лікарень у Мостиськах та Судовій Вишні

За сприяння о. Вячеслава Дороша, директора «Сaritas-SPES», котрий походить із Пнікута і є ініціатором створення «Містечка дитячих мрій» у Пнікуті та депутата Мостиської міської ради Юрія Дьолога, у рамках надання гуманітарної допомоги, Мостиська районна лікарня отримала від Релігійної Місії «Сaritas-SPES» Львівської Архідієцезії Римсько-Католицької Церкви 10 нових сучасних реанімаційних ліжок, тумбочки, матраци.
Це допоможе медикам у лікуванні важких хворих, покращить побутові умови перебування у медичному закладі.

За словами отця Вячеслава це була одноразова допомога за підтримки фонду «IL GIARDINO DEI BAMBINI» із Швейцарії, президентом якого є пані Моніка Марцано.

- Умови в яких перебували хворі в лікарнях дуже погані, тому 5 ліжок з матрацами і тумбочками ми передали для лікарні у Судовій Вишні і 5 ліжок для лікарні у Мостиськах. Керівництво лікарні звернулося до нашої місії з проханням допомогти в цьому питанні, і в міру того, як до нас звертаються із проханнями якісь установи, в такому порядку ми і надаємо необхідну допомогу – прокоментував цю справу о. Вячеслав Дорош.
Фото: Районний часопис Мостищини «Наш край»

Джерело - Львівська архідієцезія

По темі:
Реколекції для священиків та освячення лікарського кабінету в Бердянську
У бердянському центрі «Карітас Спес» відкрився кабінет УЗД
Семінар-тренінг та нарада директорів Місії «Карітас-Спес Україна» у Львові-Брюховичах

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:53 Четвер 0 172 Домініканський круглий стіл в Університеті ім. М. П. Драгоманова
15 листопада 2017 року, коли Католицька Церква згадує, а домініканці особливо вшановують єпископа й доктора Церкви святого Альберта Великого, студенти факультету історичної освіти Національного педагогічного університету ім. М. П. Драгоманова зустрілися на круглому столі з представниками Інституту релігійних наук святого Томи Аквінського, щоб дізнатися про Орден Проповідників і його діяльність в Україні.