Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Реколекції для священиків та освячення лікарського кабінету в Бердянську
12:11 Вівторок 0 701
10-10-2017, 12:11

Реколекції для священиків та освячення лікарського кабінету в Бердянську

З 3 по 5 жовтня в бердянському осередку «Карітас-Спес» відбувалися реколекції для священиків із Харківсько-Запорізької дієцезії. Їх провадив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFM conv. Реколекціоніст на прикладах біблійних постатей і зі свого власного досвіду вказував шлях побудови священницької ідентичності через відкриття близької присутності Ісуса та служіння вірним. Конференції відбувалися в стилі «Lectio Divina», щоб усі присутні могли сприйняти сказане в контексті власного життя.


У четвер, останнього дня реколекцій, було освячено каплицю святого Юди Тадея в будинку «Карітас-Спес» та лікарський кабінет, обладнаний ультразвуковим діагностичним обладнанням. Цю апаратуру подарувало Міністерство закордонних справ Польщі.


У п’ятницю після ранкової Святої Меси священики зустрілися з єпископом-ординарієм Станіславом Широкорадюком, щоб обговорити поточні дієцезіальні й душпастирські справи. Були вручені нові декрети – номінації на настоятеля й вікарія.


о. Маріуш Возняк ОР, Харків для КМЦ
Фото: о. Домінік Кукєлка

По темі:
Посвячення реабілітаційного дому у Федорівці
У бердянському центрі «Карітас Спес» відкрився кабінет УЗД
У Зарічанах відбувся відпочинок для безпритульних людей
Зустріч Харківського деканату

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 52 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».