Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Розпочинається тиждень милосердя
11:03 Понеділок 0 666
2-10-2017, 11:03

Розпочинається тиждень милосердя

З неділі розпочинається тиждень милосердя. Назва Caritas - Spes у перекладі з латинської означає «любов і надія». Це любов, якою нас назавжди полюбив Господь. І надія на те, що подібну любов ми можемо відчути від свого ближнього. Усвідомлюючи необхідність втілювати Боже милосердя в повсякденне життя, ми, працівники та волонтери Дієцезіального Благодійного Фонду Caritas - Spes, з розумінням і любов’ю ставимося до кожної людини, яка переступає поріг Фонду.


На практиці це втілюється в конкретні справи: вислухати, утішити, підбадьорити, нагодувати, зігріти, навідати, поклопотатись перед можновладцями, розштурхати трясовину байдужості від оточення, яка часто оточує певну людину або сім’ю.На сторінці Фонду в соціальній мережі Фейсбук ми намагаємося щоденно звітувати про наше повсякденне життя. Звісно, наші дописи і фотозвіти – це лише частина щоденної діяльності, інакше б вона перетворилася б у безперервне клацання фотокамерою.
Робимо ми це з однією метою: показати нашим друзям, підписникам, шанувальникам місії «Карітас - Спес», що вони є причасниками дуже численних та плідних на добро справ. Саме люди доброї волі, парафіяни усіх парафій, правдиві християни – наш найбільший скарб і найпотужніша підтримка.


За останні місяці активність простих людей у різних акціях та заохоченнях авторства «Карітас - Спес» зросла неймовірно. Люди діляться усім, що мають – продуктами харчування, одягом, предметами по догляду за людьми з інвалідністю, усім, в чому є потреба.Таке щоденне свідчення милосердя і небайдужості насправді дуже укріплює у вірі всіх, хто причетний до праці у Фонді. Наші друзі роблять це не публічно, не з метою потрапити у відкриті списки «доброчинців» і потішити власне самолюбство, а через те, що вони є Божими дітьми. І ставляться до ближніх також як до Божих дітей – з відповідальністю, любов’ю і самовіддачею.Звісно, ми не можемо зробити цей світ досконалим. Але зробити його світлішим, людянішим, добрішим цілком по силам. А це значить, що ми з вами, спільними зусиллями, зменшимо кількість тих людей, які почуваються самотніми, голодними, нещасними…
Тішимося вашими добрими справами вчора!
З вдячністю приймаємо Bаші пожертви сьогодні!
Сподіваємося на нашу співпрацю на славу Божу завтра!
О. Віталій Умінський Директор ДБФ "Карітас-Спес" Київсько - Житомирської дієцезії
Світлана Самарська секретар Фонду
Джерело: Київсько-Житомирська дієцезія

По темі:
У Зарічанах закінчується відпочинок для безпритульних людей
Семінар-тренінг та нарада директорів Місії «Карітас-Спес Україна» у Львові-Брюховичах
Закарпатські римо-католики відкрили будинок для паломників на 200 людей

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 14:45 Вівторок 0 42 Звільнення решти бранців Кремля та їх ресоціалізація: громадськість готує план дій Релігійні і громадські діячі, а також представники влади та міжнародних організацій, обговорили подальшу співпрацю у звільненні українських громадян, полонених та ув’язнених унаслідок російської агресії, та повернення їх до суспільного життя.