Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Інавґурація навчального року в Вищій Духовній семінарії у Ворзелі
17:09 Вівторок 0 766
3-10-2017, 17:09

Інавґурація навчального року в Вищій Духовній семінарії у Ворзелі

2 жовтня у ворзельській семінарії відбулася інавґурація 2017/2018 навчального року, яка розпочалася Святою Літургією під проводом єпископа Київсько-Житомирської дієцезії Віталія Кривицького. У проповіді він розмірковував про суть семінарійної формації.
Єпископ нагадав, що велике значення в житті семінаристів мають форматори, які власним свідченням мають провадити семінаристів до священства.
Після святої Літургії відбулась інавґураційна конференція, яку виголосив отець ректор Руслан Михалків. Стосувалася вона чотирьох етапів семінарийної формації, фундаментальних для майбутнього священика.
Останнім пунктом став урочистий спів гімну "Gaudeamus igitur" і вручення залікових книжок семінаристам першого року. На перший рік вступили 4 дієцезіальні семінаристи, зокрема з Харківсько-Запорізької й Одесько-Сімферопольської дієцезій. Завершив святкування спільний обід.

Джерело - Київсько-Житомирська дієцезія

По темі:
«"Anima" – це душа... Аніматор – той, хто надихає»: у Зарічанах відбулася школа аніматорів
Інститут релігійних наук святого Томи Аквінського в Києві відзначив ювілей
Київській конкатедрі святого Олександра – двісті років

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:00 Понеділок 0 52 Iнавгураційний Симпозіум «Церква у часи перемін»
У рік єпископа Яна Цєнського та з нагоди Інавгурації Академічного року 2017/2018, 20 жовтня в Теологічному Інституті ім. св. Йосифа Більчевського у Брюховичах відбувся Симпозіум «Церква у часи перемін».