Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » 300 тисяч розаріїв із радістю та надією виготовили перуанські ув’язнені до візиту Папи Франциска
16:31 П'ятниця 0 47
12-01-2018, 16:31

300 тисяч розаріїв із радістю та надією виготовили перуанські ув’язнені до візиту Папи Франциска

За останні три місяці ув’язнені дванадцяти перуанських в’язниць зробили 300 тисяч розаріїв. Ця спільна ініціатива Національної пенітенціарної служби Перу й архідієцезії Ліми спрямована на те, аби покрити організаційні витрати, пов’язані з візитом Папи Франциска, та дозволити 650 ув’язненим відчути себе учасниками цього свята радості й надії.
Отець Луїс Ґаспар Урібе, виконавчий директор оргкомітету папського візиту до Ліми, спілкуючись із в’язнями, сказав: «Вам не треба соромитися. Бог не соромиться вас. Перу побачить, що ви можете робити своїми руками». Одна з учасниць програми, Марта Гуалінґа, яка відбуває покарання вже 8 років, розповіла, що кожен розарій, який вона зробила, сповнений почуття обов’язку й відданості справі, а також надії, що з нею все буде добре, адже вона визнала свої помилки. «Доходи, отримані від продажу цих розаріїв, – пояснив отець Урібе, – надійдуть ув’язненим, які працювали в рамах цієї ініціативи».

На жаль, повідомляє агенція Fides, як і під час візиту Папи до Колумбії, деякі мешканці Перу розпочали в соціальних мережах кампанію протесту, мета якої – поставити під сумнів доцільність витрат на організацію папського візиту. Отець Міґель Анхель Вассалло, прес-секретар архідієцезії Ліми, відповідальний за візит Понтифіка, пояснив: «Форма залучення коштів, яку запропонувала Церква, не обов’язкова, розмір пожертви залежатиме від щедрості людини. Церква потребує коштів: нам потрібно виготовити сотні літургійних шат, тисячі гостій, а також облаштувати каплиці. Саме тому ми збираємо пожертви в парафіях. Але якщо хтось не хоче співпрацювати, то й не мусить. Урешті-решт Бог усе владнає».

Уряд Перу призначив на організацію папського візиту суму, еквівалентну понад 9 млн євро.

За останні 30 років Франциск – це другий Папа, який відвідує Перу, де, за даними останнього перепису, 26 із з 31 млн мешканців називають себе католиками.

За темою:
Візитом до Бангладеш Папа привернув увагу світу до периферій
Фігурка Фатімської Діви Марії відвідала в'язницю і лікарню
Папа закликав молитись на вервиці за мир та дбати про захист від стихійних лих

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 09:12 П'ятниця 0 139 Шлюб на небесах: Папа Франциск повінчав пару на борту літака Під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, яке стало останнім місцем, яке Папа відвідав у Чилі, він прийняв подружню згоду двох працівників авіакомпанії, що поєдналися у Святій Тайні Подружжя. Про це повідомив директор ватиканського прес-центру Ґреґ Берк, який був на борту літака і став самовидцем укладання шлюбу.