Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Конгрегація духовенства пропонує мобільний додаток, присвячений проповідям
13:02 П'ятниця 0 87
12-01-2018, 13:02

Конгрегація духовенства пропонує мобільний додаток, присвячений проповідям

Конгрегація у справах духовенства у співпраці із Секретаріатом у справах комунікації створила мобільний додаток «ClerusApp», присвячений проповідям. Наразі доступна італомовна версія для пристроїв на платформі Android та iOS.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Щотижня, зазвичай у четвер, користувачам буде запропоновано деякі думки та поради, призначені для тих, хто бажає розмірковувати й заглиблюватися в Боже слово, призначене на недільну Літургію. Додаток дає можливість прослухати запропонований текст, зробити нотатки, завантажити проповіді для доступу офлайн, а також поділитися вмістом через соціальні мережі.

За темою:
Твіт Папи Франциска від 10 січня 2018
Підсумки XXII зустрічі Ради кардиналів
Кардинал Паролін: 2018 рік Папи Франциска – під знаком молоді і сім’ї

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:24 Понеділок 0 137 Кардинал П’єтро Паролін серед лауреатів Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Державний секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін серед цьогорічних лауреатів Відзнаки блаженного священномученика  Омеляна Ковча. Про це повідомила Католицька інформаційна агенція Польщі (KAI). Відзнаку вручить Глава УГКЦ, блаженніший верховний архієпископ Святослав Шевчук разом із членами Комітету з вшанування блаженного священномученика Омеляна Ковча 27 січня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі. Відзнакою нагороджують за внесок у справі міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності та взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально корисної та благодійної діяльності й за особистий життєвий приклад жертовності й гуманізму.