Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » «"Anima" – це душа... Аніматор – той, хто надихає»: у Зарічанах відбулася школа аніматорів
14:43 Вівторок 0 401
3-10-2017, 14:43

«"Anima" – це душа... Аніматор – той, хто надихає»: у Зарічанах відбулася школа аніматорів

29 вересня – 1 жовтня 2017 року в селі Зарічани на базі «Карітас-Спес» відбувся перший етап школи для аніматорів, яку провадив отець Олег Сартаков.
Учасники – це молодь, яка цього літа переживала нульовий ступінь оази і, надихнувшись своїми аніматорами, виявила бажання служити іншим. Це мешканці Житомира, Києва, с. Реї, с. Гвоздави, с. Осикова та с. Корчака.
Першого дня до молоді завітав єпископ ординарій Київсько-Житомирської дієцезії – Віталій Кривицький, який уділив благословіння на весь період школи для аніматорів і настановив, кажучи: «Ці реколекції – не тільки для того, щоб ви стали аніматорами цього літа. Передусім ви стаєте аніматорами на ціле життя. Ви – вершки суспільства. Ви – ангели, яких Господь вибрав, щоб Йому служили. Недаремно перший день школи припадає на свято трьох архангелів: Михаїла, Гавриїла і Рафаїла. Пізніше знання, які ви тут набудете, стануть фундаментом вашого життя. Деякі з вас побудують чудові сім'ї, деякі стануть священиками або черницями. Господь буде посилати вас до тих, хто не має світла всередині себе, щоб ви запалювали їхні серця, надихали їхнє нутро. Адже в перекладі з латинської "anima" – це душа, відповідно, аніматор – той, хто надихає».
Конференції, лекції, праця в групах, щоденна літургія і настанови від отця Олега – все для того, щоб освітлити розум молоді, поглибити її релігійні знання, щоб вона могла думати самостійно і тверезо, щоб стала прикладом для наслідування і допомагала іншим жити так, як заповідав нам Ісус Христос.
Маємо надію, що вже цього літа до служіння буде вишколено близько тридцяти нових аніматорів. А наразі продовжуємо підготовку до нелегкої праці.
Наступного разу школа для аніматорів відбудеться вже в Житомирі, 17–19 листопада.За все Слава Богу!
Джерело - Світло Життя

По темі:
Зустріч Дияконії суспільної комунікації
Всеукраїнський пореколекційний День Спільноти Молоді
В Ясенівці відбулась Оаза молитви

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:30 Четвер 0 358 Пленарне засідання Конференції Вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольського життя РКЦ в Україні
15 листопада в монастирі сестер-бенедиктинок у Житомирі відбулося пленарне засідання Конференції Вищих настоятельок жіночих інституцій і товариств апостольського життя РКЦ в Україні.