Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » 28 січня Папа Франциск відвідає римську спільноту УГКЦ
13:57 П'ятниця 0 129
12-01-2018, 13:57

28 січня Папа Франциск відвідає римську спільноту УГКЦ

28 січня 2018 року Понтифік відвідає собор святої Софії в Римі – осередок місцевої спільноти Української Греко-Католицької Церкви. Про це вранці 12 січня повідомив Ґреґ Берк, керівник прес-служби Святого Престолу.
Видання Zenit цитує повідомлення Ґреґа Берка: «Відповідаючи на запрошення Його Блаженства Святослава Шевчука, Верховного архієпископа Києво-Галицького, Папа Франциск відвідає римську базиліку святої Софії в неділю, 28 січня, о 16:00, щоб зустрітися з українською греко-католицькою спільнотою».

За темою:
Папа до українських священиків та студентів: Супроводжую вас своїм благословенням, молячись за мир і екуменічне порозуміння в Україні
Єпископи Східних Католицьких Церков Європи: Господня любов спонукає звіщати Євангеліє
Папа Франциск передав особисту пожертву на побудову собору УГКЦ у Харкові

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:24 Понеділок 0 137 Кардинал П’єтро Паролін серед лауреатів Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Державний секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін серед цьогорічних лауреатів Відзнаки блаженного священномученика  Омеляна Ковча. Про це повідомила Католицька інформаційна агенція Польщі (KAI). Відзнаку вручить Глава УГКЦ, блаженніший верховний архієпископ Святослав Шевчук разом із членами Комітету з вшанування блаженного священномученика Омеляна Ковча 27 січня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі. Відзнакою нагороджують за внесок у справі міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності та взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально корисної та благодійної діяльності й за особистий життєвий приклад жертовності й гуманізму.