Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хода Трьох царів у Житомирі
11:00 Вівторок 0 654
9-01-2018, 11:00

Хода Трьох царів у Житомирі

Близько тисячі людей зібралося біля храму Божого Милосердя в Житомирі, щоби пройти у процесії з Трьома царями та поклонитися новонародженому Господу. Добра традиція повторюється вже вчетверте. І з кожним роком відважних стає дедалі більше. Відважних – адже, аби свідчити про віру, показувати своє християнство в дії, потрібна неабияка мужність.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Усе розпочалось опівдні у храмі Божого Милосердя врочистою Месою, а о 13.30 почала формуватись процесія. Перед виходом усі отримали пісенники з колядками, прапорці, а також корони, щоб відчувати себе справжньою царською свитою. На початку ходи учасники привітали Трьох царів, прибулих із різних кінців світу. Ангел закликав поквапитися до Вифлеєму, щоби вшанувати новонародженого Ісуса з Марією та Йосипом. Співаючи колядки, в супроводі священиків о. Ярослава Ольшевського SAC, о. Юзефа Богуша SDB з Коростишева й о. Євгенія Цимбалюка SAC процесія попрямувала до храму св. Йоана з Дуклі.

На головній площі міста царям спробували завадити Ірод і представники сатани, але ангельське військо перебороло сили зла. Ці біблійні сцени підготували та відтворили парафіяни з усього Житомира, а діти отримували «справжні» шоколадні монети. Під час ходи центральними вулицями міста прекрасним свідченням віри в Живого Бога були радісні обличчя людей різних поколінь, які у свій вихідний проміняли м'який диван і телевізор на спів колядок та живе християнство.

Подолавши кілька кілометрів, прихожани зайшли до храму, де на них чекала Свята Родина. Царі піднесли дари, віддавши шану новонародженому. Почет привітали настоятель парафії о. Павло Шевчук OFM та один із головних організаторів сьогоднішнього свята о. Ярослав Ольшевський SAC.

Процесія завершилась, і щасливі учасники повернулися додому, та цей день залишиться гарною згадкою не тільки для них, а й для глядачів свята відважних і вірних Христові житомирян.

За темою:
Третя хода Трьох царів у Мостиськах
Прем’єра документального фільму «Родина Бєляк. Зерно істини» в житомирському соборі святої Софії
Освячення нової каплиці в селі Мартинівка на Житомирщині

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 15:32 Вівторок 0 185 У Чернівцях на Вінниччині святкували тридцятиріччя повернення храму У неділю, 17 березня 2019 року, у парафії святого Миколая, єпископа та мученика, у Чернівцях на Вінниччині святкували тридцятиріччя повернення храму, якому незабаром виповниться вже чотири століття.