Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Календар богослужінь Папи на післяріздвяний період
16:30 Четвер 0 925
11-01-2018, 16:30

Календар богослужінь Папи на післяріздвяний період

У Ватикані оприлюднили програму богослужінь Папи Франциска на найближчий період. Першою в календарі є Меса з нагоди Всесвітнього дня мігранта й біженця, яку Понтифік відслужить у базиліці Святого Петра у Ватикані в неділю, 14 січня. Протягом наступного тижня великі богослужіння Святого Отця відбуватимуться у південній півкулі нашої планети, адже з 15 по 22 січня триватиме апостольська подорож до Чилі та Перу.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Папські базиліки Вічного Міста. Так, у четвер, 25 січня, Понтифік очолить екуменічну вечірню в базиліці святого Павла поза мурами з нагоди урочистості Навернення святого Павла, якою завершиться 51-й Тиждень молитов за єдність християн. А в неділю, 28 січня, Святий Отець відслужить Месу в базиліці Santa Maria Maggiore з нагоди свята Перенесення ікони Пресвятої Богородиці спасіння римського люду.

Місяць лютий, як звичайно, розпочнеться зустріччю з богопосвяченими особами. У п’ятницю ввечері, 2 лютого, Папа відслужить Месу разом із членами інститутів богопосвяченого життя та товариств апостольського життя з нагоди свята Стрітення Господнього та ХХІІ Всесвітнього дня богопосвяченого життя.

У середу, 14 лютого, Папа Франциск завітає на Авентинський пагорб Рима, де очолить покаянну процесію від базиліки святого Ансельма до базиліки святої Сабіни, де відслужить Месу з обрядами Попільної середи. Від 18 до 23 лютого не відбуватиметься жодних прилюдних заходів за участі Святого Отця, адже протягом цього періоду він перебуватиме разом із Курією в Аріччі поблизу Рима, проводячи великопосні реколекції.

За темою:
Папа Франциск дарує бідним і безпритульним день у цирку
Кардинал Паролін: 2018 рік Папи Франциска – під знаком молоді і сім’ї
Папа: Літургія – це школа молитви, яка вчить звертатися до Бога
Новини з Ватикану 10:02 Четвер 0 142 «Список Пія ХІІ». Папа Пачелі, його помічники і допомога євреям Під заголовком «Список Пія ХІІ» на сторінках «L’Osservatore Romano» з’явилася рецензія на книгу Йогана Ікса, відповідального за історичний архів Відділу Державного Секретаріату Апостольського Престолу в справах стосунків з державами, в центрі уваги якої діяльність Пія ХІІ та його найближчих співробітників у роки, коли нацистське безумство взялося за винищення єврейського народу.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.