Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Календар богослужінь Папи на післяріздвяний період
16:30 Четвер 0 60
11-01-2018, 16:30

Календар богослужінь Папи на післяріздвяний період

У Ватикані оприлюднили програму богослужінь Папи Франциска на найближчий період. Першою в календарі є Меса з нагоди Всесвітнього дня мігранта й біженця, яку Понтифік відслужить у базиліці Святого Петра у Ватикані в неділю, 14 січня. Протягом наступного тижня великі богослужіння Святого Отця відбуватимуться у південній півкулі нашої планети, адже з 15 по 22 січня триватиме апостольська подорож до Чилі та Перу.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Папські базиліки Вічного Міста. Так, у четвер, 25 січня, Понтифік очолить екуменічну вечірню в базиліці святого Павла поза мурами з нагоди урочистості Навернення святого Павла, якою завершиться 51-й Тиждень молитов за єдність християн. А в неділю, 28 січня, Святий Отець відслужить Месу в базиліці Santa Maria Maggiore з нагоди свята Перенесення ікони Пресвятої Богородиці спасіння римського люду.

Місяць лютий, як звичайно, розпочнеться зустріччю з богопосвяченими особами. У п’ятницю ввечері, 2 лютого, Папа відслужить Месу разом із членами інститутів богопосвяченого життя та товариств апостольського життя з нагоди свята Стрітення Господнього та ХХІІ Всесвітнього дня богопосвяченого життя.

У середу, 14 лютого, Папа Франциск завітає на Авентинський пагорб Рима, де очолить покаянну процесію від базиліки святого Ансельма до базиліки святої Сабіни, де відслужить Месу з обрядами Попільної середи. Від 18 до 23 лютого не відбуватиметься жодних прилюдних заходів за участі Святого Отця, адже протягом цього періоду він перебуватиме разом із Курією в Аріччі поблизу Рима, проводячи великопосні реколекції.

За темою:
Папа Франциск дарує бідним і безпритульним день у цирку
Кардинал Паролін: 2018 рік Папи Франциска – під знаком молоді і сім’ї
Папа: Літургія – це школа молитви, яка вчить звертатися до Бога

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 09:24 Понеділок 0 137 Кардинал П’єтро Паролін серед лауреатів Відзнаки блаженного Омеляна Ковча Державний секретар Апостольської Столиці Кардинал П’єтро Паролін серед цьогорічних лауреатів Відзнаки блаженного священномученика  Омеляна Ковча. Про це повідомила Католицька інформаційна агенція Польщі (KAI). Відзнаку вручить Глава УГКЦ, блаженніший верховний архієпископ Святослав Шевчук разом із членами Комітету з вшанування блаженного священномученика Омеляна Ковча 27 січня у прокатедральному соборі Святої Софії в Римі. Відзнакою нагороджують за внесок у справі міжнаціонального, міжконфесійного та міжрелігійного діалогу, плекання толерантності та взаєморозуміння в суспільстві, популяризації соціально корисної та благодійної діяльності й за особистий життєвий приклад жертовності й гуманізму.