Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » «Молюся разом з вами». Книжка Папи Франциска про молитву
17:22 Субота 0 88
13-01-2018, 17:22

«Молюся разом з вами». Книжка Папи Франциска про молитву

Книжка Папи Франциска під назвою «Молюся разом з вами» цими днями побачила світ в італійському видавництві «Edizioni San Paolo».
Радіо Ватикану повідомляє, що в цій книжці читачі знайдуть молитви, які Папа Франциск при різних нагодах прилюдно проказував за п’ять років понтифікату, а також ті, які належать до традиції його чернечого формування й особистої набожності: зокрема, популярні «Молитву п’яти пальців» і молитву до Богородиці, яка розв’язує вузли.

Крім того, до публікації увійшли роздуми Святішого Отця про мистецтво молитися, перебувати перед Богом, роздумуючи над Його словом, звертатися з молитовними проханнями. Отож, ідеться про справжній «підручник», який допоможе наблизитися до мистецтва спілкування з Богом і розвивати його.

За темою:
Бенедикт XVI про кардинала Мюллера: захисник традиції в дусі Папи Франциска
Нова книжка «Світ Біблії»: ключ до розуміння Святого Письма
«Політика і суспільство» – нова книжка-інтерв'ю з Папою

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини зі світу 09:12 П'ятниця 0 141 Шлюб на небесах: Папа Франциск повінчав пару на борту літака Під час перельоту із Сантьяґо-де-Чилі до Ікіке, яке стало останнім місцем, яке Папа відвідав у Чилі, він прийняв подружню згоду двох працівників авіакомпанії, що поєдналися у Святій Тайні Подружжя. Про це повідомив директор ватиканського прес-центру Ґреґ Берк, який був на борту літака і став самовидцем укладання шлюбу.