Католицький медіа-центр римсько-католицьких єпископів України
» » » Літургійні читання на 6 вересня, середа
19:51 Вівторок 0 68
5-09-2017, 19:51

Літургійні читання на 6 вересня, середа

(зел) Середа XXII звичайного тижня

ПЕРШЕ ЧИТАННЯ      Кол 1, 1-8
Початок Послання святого апостола Павла до колосян.
Павло, з Божої волі апостол Ісуса Христа, і брат Тимотей до свя­тих і вірних у Христі братів, які в Колосах: благодать вам і мир від Бога, нашого Отця. Дякуємо Богові, Отцеві Господа нашого Ісуса Христа, завжди молячись за вас, відколи ми почули про вашу віру в Христа Ісуса та про любов, яку маєте до всіх святих задля надії, що зберігається для вас на небесах, про яку ви ра­ніше чули в слові істини Євангелія, яке до вас прибуло; і як по всьому світі воно приносить плоди та зростає, так і у вас, від того дня, коли ви почули та пізнали Божу благодать в істині. Цього ви навчилися від Епафра, нашого улюбленого товариша в службі, який є для вас вірним слугою Христа. Він же і повідомив нас про вашу любов у Духові. Слово Боже.

РЕСПОНСОРІЙНИЙ ПСАЛОМ Пс 52, 10. 11
На милість Божу я поклав надію.
Я - наче зелене оливкове дерево *
у домі Бога.
Я поклав надію на Боже милосердя *
на віки вічні.

Я буду славити Тебе повіки, *
тому що Ти учинив так;
на Твоє Ім'я покладатися буду, *
бо це добре перед Твоїми святими.

СПІВ ПЕРЕД ЄВАНГЕЛІЄМ       Пор. Лк4, 18-19
Алілуя, алілуя, алілуя.
Господь помазав Мене благовістити убогим,
рік Господнього помилування звіщати!

ЄВАНГЕЛІЄ Лк 4,38-44
Читання святого Євангелія від Луки
Того часу, вийшовши із синагоги, Ісус увійшов у дім Симона. Си-монова теща була у великій гарячці. І Його просили за неї. Ставши над нею, Він наказав гарячці, й вона залишила її. Відразу ж, устав­ши, вона служила їм. Коли ж заходило сонце, всі, які мали хворих
на різні недуги, приводили їх до Нього, а Він, покладаючи на кож­ного з них руки, оздоровляв їх. Виходили біси з багатьох, викри­куючи й гукаючи: «Ти - Син Божий!» Та Він їм забороняв і не да­вав говорити, бо вони знали, що Він Христос. Коли ж настав день, Він вийшов і пішов у пустинне місце. А люди шукали Його, і коли знайшли, стримували Його, щоб Він не залишав їх. А Він сказав їм: «Й іншим містам Мені належить благовістити Боже Царство, бо на те Я посланий». І Він проповідував по юдейських синагогах. Слово Господнє.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий