Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Свято віри, спорту та молодості в Рівному
11:43 Четвер 0 310
7-06-2018, 11:43

Свято віри, спорту та молодості в Рівному

Цьогоріч вже втретє в парафії святих апостолів Петра й Павла та Божого Милосердя, що в Рівному, відбулася ІІІ дієцезіальна спартакіада за кубок єпископа Луцької дієцезії.
Про це повідомляє Луцька дієцезія.

Спартакіада — це свято віри, спорту та молодості, яке організовується традиційно на День захисту дітей. У Луцькій дієцезії безліч дітей, які щороку показують свої здібності та спортивну підготовку в 5 конкурсах. Темою спартакіади 2018 було знане всім свято — Різдво.

Безліч запитань отримували організатори: чому саме Різдво, адже на вулиці літо, 1 червня? Ви колись співали колядки влітку? А чи бачили святого Миколая в червні?

Різдво – відповідальне свято, готуватися до якого наші учасники розпочали вже з червня, адже в святого Миколая безліч роботи, яку потрібно встигнути зробити до грудня: зібрати подарунки, розсортувати листи, помічників своїх у спортивну форму повернути — саме з цим і допомагали наші учасники.

На команди чекали 5 конкурсів, з яких найскладнішими виявилася естафета «Трьох царів», яку пробігали в костюмах і з гостинцями, а також футбольна естафета, під час якої готували помічників святого Миколая.

Канатна дорога лоскотала нерви та перевіряла на витривалість наші команди. А ось перший і п’ятий конкурс перевіряли дітлахів на декораторські здібності (запакувати різдвяний подарунок здатні лишень найталановитіші) та розвивав пам’ять: треба було запам’ятати, які подарунки куди потрібно вкладати, не переплутавши їх між собою.

Розпочалося дійство зі Служби Божої. Здавалося, що в храмі витає Різдво – вступ перед службою, читання та пісні, проповідь розкривали цю тему далі. «Різдво це не лише зимове свято — це коли маленький Ісусик щодня народжується з великої любові до нас», — пояснили отець Томаш із Рівного та отець Зимовіт зі Здолбунова. Отець Владислав із Рівного, отець Владислав із Сарн, отець Ілля з Рівного й отець Марцін із Дубна також молилися з дітьми.

На учасників чекали безліч сюрпризів: веселі розваги від тетру «Диво» та пожежна машина, яка «остудила» спекотний день наших учасників після естафет. А суп ік овбаски підкріпили усіх після насиченого та виснажливого дня.

Призерами цього року стала команда з Рівного «Star Wars», а друге та третє місця розділили між собою учасники з Луцька «Крабики» й «Архангели». Загалом у змаганнях взяли участь 14 команд із Сарн, Дубровиці, Луцька, Здолбунова, Рівного та Рокитного.

Дякуємо всім священикам та опікунам із парафій нашої дієцезії, які відгукнулися на запрошення та приїхали зі своїми вихованцями на наше свято! А також велика подяка всім організаторам і волонтерам, без яких свято відбулося б.

Запрошуємо усіх на Спартакіаду 2019. До нових зустрічей!

За темою:
ІІ Дитячий фестиваль у Кам'янському на Дніпропетровщині
Дитячий фестиваль у Рівному
Подячна Меса в Рівному

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 10:12 П'ятниця 0 80 Освячення єлеїв і мира в харківській катедрі 17 квітня, у Велику Середу, у харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібралися на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.