Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: покійний кардинал Йоан Діас – мудрий і лагідний пастир
17:44 Вівторок 0 375
20-06-2017, 17:44

Папа: покійний кардинал Йоан Діас – мудрий і лагідний пастир

Мудрим і лагідним пастирем назвав Папа Франциск кардинала Йоана Діаса, який у віці 81 років ввечері 19 червня 2017 року упокоївся в Бозі в Римі.
В телеграмі співчуття з приводу смерті архієпископа Йоана Діаса, Святий Отець з вдячністю відзначив його довголітнє служіння для Апостольського Престолу, зокрема, його внесок у духовну та матеріальну відбудову багатостраждальної Церкви в Албанії та місіонерську ревність, яку кардинал виявив як префект Конгрегації євангелізації народів.
«Я також єднаюсь молитвами з віруючими Бомбейської архідієцезії, де пам'ятають про пастирську турботу та широке апостольське бачення, яким відзначалося його архієпископське служіння», – написав Святий Отець.
Вислужений Префект Конгрегації євангелізації народів народився 14 квітня 1936 року в Індії. Закінчивши Папську церковну академію, він протягом десятиріч посвятився дипломатичній діяльності Святого Престолу. 1997 року Папа Йоан Павло ІІ призначив його архієпископом-митрополитом Бомбею, 2001 року піднісши до кардинальської гідності. 2006 року Папа Бенедикт ХVІ призначив кардинала Діаса Префектом Конгрегації євангелізації народів. Це служіння він виконував до 2011 року, тобто, до 75 років життя. 2013 року кардинал Йоан Діас брав участь у виборі Папи Франциска.
Похорон кардинала Діаса відбудеться 21 червня в базиліці святого Петра у Ватикані.
Тепер Кардинальська Колегія налічує 220 членів. 116 з них з правами вибору нового Папи, а 104 задля віку – невиборці.
Джерело - Радіо Ватикану

По темі:
Папа: Моліться розарій, це запорука миру в Церкві та світі
Папа: Хто приступає до Євхаристії, не може не будувати єдность
Папа: живитися Ісусом-Євхаристією – це ставити Його на місце свого “я”

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий