Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Перші святі обіти сестри зі Згромадження святого Вікентія де Поля, м. Київ
13:03 Середа 0 494
7-06-2017, 13:03

Перші святі обіти сестри зі Згромадження святого Вікентія де Поля, м. Київ

На своїй сторінці Вікенційці повідомили про важливу подію у житті сестри Василини, яка  мала перші святі обітниці.
31 травня було свято Відвідин Пресвятої Богородиці до своєї родички Єлизавети, і до того ж, у це свято у нас було ще одне велике свято, це перші святі обіти нашої сестри Василини. Під час Святої Меси проповідував англійською мовою о. Карл Пібер CM, а о. Михайло перекладав.
Настанови були глибокими, хоча проповідь була короткою. Отець Карл говорив про почуття радості, які Єлизавета відчула і немовля зворушилось в її лоні під час візиту Марії, і що ніщо не відбувається випадково, але під впливом Духа Святого. Потім він наголосив, що “ми бачимо в цих відвідинах перший приклад Марії, через яку приходять благодаті. Вона приходить в месіанський час, щоб підготувати Іоанна Хрестителя і його велику роль у порятунку всіх нас …. так і Марія своїми відвідинами принесла благодать Божу в життя Єлизавети. Так і у твоєму житті, сестра Василина, – прокоментував отець Карл – повинно бути подібно до Марії, ти повинна нести благодать Божу і бути носієм Бога всім людям, яких зустрічаєш, і в усьому, що робиш, навіть в процесі миття посуду”.Потім він подякував с. Василині за прекрасну нагоду згадати свої обіти і про значення обітів «бажання дати своє життя в послусі, в цнотливості і в бідності, як Ісус” … в кінці кінців, він привернув увагу сестри, що “обіти не для того, щоб щось відчувати, але це прагнення присвятити себе Богу… Обіти, які ти складаєш сьогодні почалися задовго до цього, коли тобі було дев’ять років, а можливо ще раніше; Завжди пам’ятай про це. Бог віддав самого себе тобі з моменту зачаття, як і Непорочна Марія, твоя модель. Як будеш йти дорогою життя буде час, коли ці обітниці допоможуть тобі, а можуть бути і причиною твого горя”, продовжував говорити отець: “але завжди пам’ятай, що Бог сильно любить тебе і ніколи не відмовиться від тебе. Тепер в Євхаристії ми можемо побачити, як Христос віддався тобі, нам, для нашого спасіння, і ми віримо, що наші обітниці дають нам Христа, і що коли ми вмремо і будемо на небесах, наші обіти і обіти Бога любові до нас сповняться сповна”.
В кінці свята всі запрошені гості і присутні погодилися, що атмосфера була молитовною, і що всі вони відчували присутність Бога, особливо коли сестра Василина почала читати слова обітниць з неба пішов рясний дощ. Присутні визнали цей знак благословенням від Бога.
Невеликий пікнік, який був підготовлений з великою любов’ю почався відразу після святої Меси. Були різні смачні страви, і я думаю, що всі запрошені насолоджувалися їжею, танцем і музикою, яка була під звук гітари супроводжувана одним із запрошених священиків. Було сформовано дві команди жінок і чоловіків, вони радісно співали. Це було так кумедно і приємно для всіх.Вечірка закінчилася фотографуванням і багатьма найщирішими побажаннями сестрі Василині.
Джерело: svincent.org

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 11:32 Середа 0 75 Місійний місяць: паломництво з Казахстану слідами блаженного отця Владислава Буковинського у Луцьку 14 жовтня у Луцьку гостювала група паломників з Казахстану на чолі з отцем Кастітісом Казимиром Шульчусом та сестрами зі Згромадження Матері Божої Неустанної Допомоги та Згромадження Святого Павла. Паломники прибули з Алматинської дієцезії та Архідієцезії в Астані.