Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » В Одесі відбулись ХV Дієцезіальні дні молоді
14:09 Вівторок 0 133
14-05-2019, 14:09

В Одесі відбулись ХV Дієцезіальні дні молоді

З 10 травня по 12 травня 2019 року в Одеському кафедральному храмі Успіння Пресвятої Богородиці пройшли ювілейні XV Дні молоді Одесько-Сімферопольської дієцезії на тему 'Сім'я дар та завдання'.
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Увечері 11 травня для учасників зустрічі в катедрі відбулась урочиста Служба Божа, яку очолив, отець Юрій Сіцінський SAC.

Наступного дня, 12 травня завершення Днів молоді розпочалось урочистою процесією від базиліки святого Апостола Петра до кафедрального собору. Молодь засвідчила свою приналежність до Ісуса та Його Церкви, йдучи вулицями разом із єпископом-ординарієм Броніславом Бернацьким, священиками та черницями, співаючи та вітаючи усіх. Урочисту Святу Літургію в катедрі звершив владика Броніслав Бернацький.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.