Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Відкриття та освячення скульптури Апокаліптичної Мадонни у Красилові
15:32 Вівторок 0 178
14-05-2019, 15:32

Відкриття та освячення скульптури Апокаліптичної Мадонни у Красилові

У неділю, 12 травня 2019 року на центральній площі Красилова на Хмельниччині (парафія Серця Ісуса францисканців-капуцинів) єпископ- помічник Кам'янець- Подільський Ян Нємєц освятив скульптуру Матері Божої,
Про це повідомляє сайт «Костели та каплиці України».

Єпископ Ян відкрив скульптуру разом із міською головою Нілою Островською та місцевим настоятелем отцем Матвієм Стибурським OFM Cap. Саме з іціативи останнього і було тут встановлено цю статую. А виконав її викладач Львівського державного коледжу декоративного і ужиткового мистецтва ім. Івана Труша, аспірант Львівської Національної Академії Мистецтв, скульптор, художник Роман Кикта, котрий, зокрема, сказав: «Символічний образ Богородиці – «Апокаліптична Мадонна» – інтерпретований із Одкровення Йоана Богослова. Це постать Жінки, що символізує Боже Провидіння – дар людству та ознаменування перемоги добра над злом».

Урочистість, яка розпочалась співом хору парафії Серця Ісуса, завершив твір «Аве Марія» у виконанні заслуженої артистки України Фатіми Чергіндзії.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.