Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хода на захист традиційних родинних цінностей пройшла в Житомирі
16:23 Понеділок 0 164
13-05-2019, 16:23

Хода на захист традиційних родинних цінностей пройшла в Житомирі

Невтішні прогнози синоптиків та хмари. Такий був прогноз. Здавалось погода вирішила влаштувати перевірку на мужність, яку житомиряни пройшли на відмінно. Сімейне свято та хода на захист традиційних родинних цінностей зібрали не одну сотню людей. 12 травня, у Житомирі пройшов сімейний фестиваль «Щаслива родина – тато, мама, дитина». Організаторами стали: Рада Християнських Церков м. Житомира і Житомирської області за сприяння Житомирської міської ради. На початку заходу житомиряни пройшли святковою ходою від майдану Соборного до вулиці Михайлівської.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

Діти у колясках, багато сімей з дітьми, люди старшого покоління. Всі вони сьогодні, як один організм залишили затишні домівки. Центральними вулицями міста величезна колона людей жваво вирушила на вулицю Михайлівську, де вже чекала насичена програма під гаслом: «Щаслива родина – тато, мама, дитина».  Перед початком святкової програми – кілька настанов від духовних лідерів та спільна молитва за наші сім’ї, за нашу Україну.

У програмі фестивалю: урочиста концертна програма, сімейне містечко, а також різноманітні розважальні локації для дітей.

Свято було насиченим. Вулиця Михайлівська, яка є головною пішохідною вулицею міста, і має довжину 288 метрів, була вщент заповнена людьми. Не було куточка, де щось би не відбувалось. Тут і гри та розваги для дітей, конкурси, фото зони, багато інформаційних куточків. Все це сьогодні було безкоштовним і вносило різноманіття у це свято.

Цей день впишеться золотими літерами в історію міста та багатьох сімей, які знайшли час і бажання бути разом, та бути свідками справжніх християнських цінностей.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.