Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Рік тому відійшов до Господа отець Олександр Мілевський SAC
11:56 П'ятниця 0 529
15-09-2017, 11:56

Рік тому відійшов до Господа отець Олександр Мілевський SAC

Рік тому, в свято Воздвиження Всечесного Хреста відійшов від нас до Господа о. Олександр Мілевський SAC - людина великого формату і ревний священик.

А сьогодні в Дієцезіальному Санктуаріумі Матері Божої Фатімської в Довбиші зібралися численні духовні та вірні, щоб вшанувати пам'ять о. Олександра в річницю його смерті.

На Святій Євхаристії були присутні співбрати о. Олександра, а також представники отців францисканців, на чолі з отце провінціалом Даниїлом Ботвіною OFM,  а також представник дієцезіального духовенства - отець пралат Людвик Камілевський.  

Святу Літургію очолив о. Ярослав Ольшевський SAC, настоятель україньської делегатури отців паллотинів, а проповідь виголосив о. Юрій Сіціньський SAC, настоятель парафії Св. Клементія в Одесі. В проповіді о. Юрій поділився своїми спогадами про о. Олександра, про його віддане служіння Церкві і глибоке знання Святого Писання, яким ділився з вірними. Отець проповідник, звернув також увагу на те, що християнин повинен знати і жити Євангелієм і що власне о. Олександр Мілевський був для нього прикладом такої людини. Був він також людиною віри - наголошував о. Юрій - тому хотів, щоб на його надгробному пам'ятнику були слова «Я є воскресіння і життя». І в це глибоко вірив о. Олександр, що тільки в Господі є правдиве життя.

На закінчення Євхаристії своїми спогадам про о. Олександра поділився о. Людвик Камілевський та отець провінціал Даниїл Ботвіна, який пригадав, що власне стараннями о. Олександра Мілевського, був повернутий Семінарийний Храм в Житомирі.

Після Святої Месси всі вірні вирушили до гробу о. Олександра, де о. Ярослав Ольшевський SAC, урочисто посвятив встановлений пам'ятник о. Олександру, після чого всі зібрані помолилися Коронкою до Божого Милосердя. На закінчення о . Вальдемар Павелец SAC, хранитель Санктуаріум, подякував всім зібраним і запевнив, що щороку, в річницю смерті, буде відправлятися Служба Божа в намірі померлого о. Олександра.Автор - отець Ярослав Драган SAC


По темі:

Всеукраїнський пореколекційний День Спільноти Молоді

Де наша домівка? Там, де наша Мати. (Репортаж з Довбиша)
Урочистість Тіла і Крові Христа у Львові


Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 16:45 Понеділок 0 88 Таїнство Миропомазання в Стрілецькому на Львівщині У суботу, 19 травня 2018 року, у Вігілію Зіслання Святого Духа єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава OFM уділив Таїнство Миропомазання у храмі Пресвятого Серця Ісуса і Непорочного Серця Марії у Стрілецькому.