Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » «Щаслива родина – міцна Україна» - хода на захист життя та сім’ї відбулася в Бердичеві
12:28 Вівторок 0 151
14-05-2019, 12:28

«Щаслива родина – міцна Україна» - хода на захист життя та сім’ї відбулася в Бердичеві

У суботу 11 травня від вулицями міста Бердичева пройшла міжконфесійна хода на захист життя та сім’ї «Щаслива родина – міцна Україна».
Більше тисячі бердичівлян пройшли центральними вулицями міста від Всеукраїнського санктуарія Матері Божої Святого Скапулярія до Центральної площі, щоб висловитися на захист традиційної сім’ї, свідчили про важливість і цінність традиційних міцних і щасливих родин. Були також банери з гаслами за традиційну родину – Мама, тато, діти, а також було велика кількість жовто-блакитних кульок.
Серед учасників були мешканці Бердичева й Бердичівського району – переважно вірні протестантських церков, Римсько-Католицької Церкви, Української Греко-Католицької Церкви та Православної Церкви України. У ході взяли участь представники міської влади, депутати міської й обласної рад. Від Римсько-Католицької Церкви були присутні: отець Андрій Ковалевський, настоятель парафії святого Марка, отець Рафаїл Мишковський OCD, настоятель Всеукраїнського санктуарія Матері Божої Святого Скапулярію та брати босі кармеліти Максиміліан Подвіка OCD, Петро Гершевич OCD, Павло Ферко OCD, отець Роман Савицький, настоятель парафії святої Варвари та вікарій парафії отець Сергій Серебровський, а також сестри терезіянки, гоноратки та серцянки.
Біля меморіалу «Слава Героям» учасники ходи зробили зупинку,  під час якої відбулася молитва за Україну, а також за загиблих військовослужбовців та Героїв Небесної Сотні. Також були зупинки біля Свято-Миколаївського Собору та костелу Святої Варвари, під час цих зупинок відбулася міжконфесійна молитва «Отче, наш».
На  центральній площі по завершенню ходи відбулися виступи представників церков та міської влади. Від Римсько-Католицької Церкви – отець Сергій Серебровський. Після виступів священнослужителів та представників влади відбулася молитва за Україну, Бердичів та спільне виконання духовного Гімну України – «Боже, великий єдиний, нам Україну храни».
Після виступів на площі відбулася розважальна програма. Для найменших учасників свята були безкоштовні батути, атракціони, а також сімейна фотозона, казкові герої. Консультації на тематику традиційної сім’ї проводили громадські організації, які діють у Бердичеві.
Перед сценою відбулися інтеграційні танці, флешмоб, цікаві свідоцтва родин міста Бердичева. Також були проведені цікаві конкурси серед учасників свята, переможці, яких були нагороджені подарунками.
А справжньою родзинкою свята родини був виступ гурту «Кана». На завершення свята один із організаторів отець Андрій Ковалевський подякував усім, хто долучився до організації ходи та святкувань на центральній площі міста.

Максим Железницький

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 17:01 Середа 0 79 День зосередження для духовенства і мирян у динаміці «Lectio divina» у Львові 21 травня 2019 року до Львова завітав, аби провести день зосередження, отець Христофор Вонс SDS, духівник, пропагатор «Lectio divina», директор сальваторіанського Центру духовної формації у Кракові.