Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Ватикані триває пленарна зустріч Конгрегації Божого культу
13:58 Четвер 0 813
14-02-2019, 13:58

У Ватикані триває пленарна зустріч Конгрегації Божого культу

Від 12 до 15 лютого 2018 року у Ватикані відбувається пленарна асамблея Конгрегації Божого культу й дисципліни Таїнств. 22 кардинали, 8 архиєпископів і 11 єпископів обговорюють питання, що стосуються розвитку й регламентування літургійного життя. Тема асамблеї – «Літургійне формування Божого люду».
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Перший день був присвячений доповідям і конференціям. Ішлося про такі питання, як літургійне богослов’я, роль літургії у формуванні місцевої Церкви й академічна формація священиків і семінаристів. Далі учасники асамблеї працюють в окремих мовних групах. На основі їхніх напрацювань будуть сформульовані пропозиції, які після голосування останнього дня Конгрегація передасть Папі.

На четвер, 14 лютого, запланована Меса на гробі святого Петра, яку очолить кардинал Роберт Сара, префект Конгрегації, а після неї – зустріч із Папою Франциском.
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 135 Папа: «Далі молімося за мир в Україні та в усьому світі» Папа Франциск побажав, аби криза, спровокована війною в Україні, стала викликом для мудрих державних мужів у будуванні миру, що ґрунтується не на рівновазі озброєнь і страхові, але на взаємній пошані між народами і цивілізаціями.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.