Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Бути відкритими до жертв торгівлі людьми
15:21 П'ятниця 0 70
8-02-2019, 15:21

Папа: Бути відкритими до жертв торгівлі людьми

Жертвам торгівлі людьми присвячений молитовний намір Папи Франциска на лютий.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

«Навіть якщо ми намагаємося ігнорувати його, рабство – це не щось із минулих часів. Перед обличчям цієї трагічної реальності не можна вмивати руки, якщо не хочемо певною мірою ставати спільниками цього злочину проти людяності», – наголошує Папа Франциск, представляючи молитовний намір на лютий.

«Не можна ігнорувати того, що сьогодні в світі є рабство – таке саме, а може, навіть більше, ніж у минулому, – підкреслив Його Святість. – Молімося за великодушне прийняття жертв торгівлі людьми, примусової проституції та насильства».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:12 Середа 0 102 Папа: Рахунки за війну сплачують бідні Бог любить серцем, а не ідеями. У Нього треба просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і померилх унаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Меси в каплиці Дому святої Марти у вівторок, 19 лютого 2019 року, Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які сплачують рахунки» чужих свят.