Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Духовна віднова з нагоди святкування дня богопосвячених осіб Мукачівської дієцезії
16:29 П'ятниця 0 108
8-02-2019, 16:29

Духовна віднова з нагоди святкування дня богопосвячених осіб Мукачівської дієцезії

4 лютого 2019 року в каплиці святого Йосипа в Шенборні відбулася зустріч духовенства Мукачівської дієцезії з нагоди дня богопосвячених осіб.
Про це повідомляє Мукачівська дієцезія.

Під час Меси, яку очолив єпископ Антал Майнек, присутні духовні отці, ченці й черниці відновили свої обітниці. Гостем зустрічі, який виголосив проповідь і конференцію, був уродженець Мукачева отець домініканець Микола Лучок, який тепер служить у Львові. Нагадуючи, що завдання християнина полягає в тому, щоб нести світло Боже іншим, у проповіді він сказав: «Світло потрібно занести в темряву – і темряві від цього стає боляче».

На завершення Служби Божої єпископ Антал Майнек висловив щиру вдячність за глибокі думки проповіднику та вручив нагороду «Плащ святого Мартина» в номінації «Pro Ecсlesia» конгрегації сестер, які першими після падіння тоталітарного режиму 1991 року прибули на Закарпаття. Щоб отримати нагороду, зі Словаччини приїхала асистентка провінціальної настоятельки конгрегації Згромадження Ісуса сестра Арханєла Біатгова.

Роздумами про бачення ближнього у світлі Божої любові була сповнена конференція. Зокрема отець Микола говорив про те, що ближнього, а також його вчинки, потрібно побачити через Божу любов, якою Бог огортає ту особу. Людській природі більш властиво критикувати, нарікати, засуджувати – а все це ув’язнює того, хто це робить. Якщо людина живе в Божій присутності, це помітно за її вчинками, поведінкою. Це не завжди легко, але тільки долаючи всі конфлікти через молитву, намагаючись дивитись на ситуацію так, як бачить Бог, людина стає вільною. А «Бог настільки покірний, що приходить лише туди, куди ми Його впустимо,» – підкреслив отець і заохотив запросити Бога в найтемніші куточки своєї душі.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).