Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Зустріч богопосвячених осіб в Івано-Франківську
13:49 П'ятниця 0 123
8-02-2019, 13:49

Зустріч богопосвячених осіб в Івано-Франківську

6 лютого ченці й черниці Галицького, Івано-Франківського, Чортківського й Чернівецького деканатів прибули до Івано-Франківська на спільну зустріч, яку очолив єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едвард Кава.
Про це повідомляє Львівська архідієцезія.

На початку зустрічі сестра Сара Ева Лакоми зі Згромадження Сестер святого Домініка виголосила конференцію. Згодом усі зібрались у парафіяльному храмі на адорації Пресвятих Дарів і Євхаристії, яку очолив єпископ Едвард Кава. Він також виголосив проповідь.

Під час Меси присутні богопосвячені особи відновили обітниці, тримаючи в руках запалені свічки. Зустріч закінчилася спільною агапою.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України / Молитви 11:48 Середа 0 74 Паломництво ікони Матері Божої Коденської – Матері Єдності Санктуарій Матері Божої Коденської, Цариці Підляшшя і Матері Єдності, розташований на сході Польщі, у Кодені над Бугом. Тут з 1927 року працюють Місіонери Облати Марії Непорочної. 2019 рік оголошено роком Божої Матері Коденської, і з цієї нагоди копія чудотворного образу побуває у всіх спільнотах і парафіях, де працюють Місіонери Облати. В Україні вона перебуватиме протягом 9 місяців (у кожній спільноті приблизно місяць).