Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Не можна ігнорувати трагедії сучасного рабства
13:54 Понеділок 0 39
3-12-2018, 13:54

Папа: Не можна ігнорувати трагедії сучасного рабства

«Піднесімо завісу байдужості, що тяжіє над долею стражденних. Ніхто не може вмивати руки у трагічній ситуації сучасного рабства», – наголосив Папа Франциск, приєднавшись через повідомлення у Твіттері до відзначення Міжнародного дня боротьби за скасування рабства, що припадає на 2 грудня.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Хоча минуло майже 70 років, відколи була затверджена Конвенція ООН про боротьбу з торгівлею людьми і з сексуальною експлуатацією (2 грудня 1949), ситуація досі жахлива: 40 мільйонів сучасних рабів, примушених працювати чи продавати своє тіло, є жертвами «бізнесу», щорічні обсяги якого сягають 350 мільярдів доларів США.

Ці числа зростають унаслідок диктаторських режимів, війн і голоду, через нерівність і несправедливість, які штовхають людей у тенета сучасних работорговців. Але до поширення явища причетні також певні тенденції глобальної торгівлі: чимало речей, які ми купуємо й використовуємо у щоденному житті, можуть бути плодом примусової праці, часто в нелюдяних умовах, чоловіків, жінок і навіть дітей, які потрапляють у таку ситуацію через скрутне становище або примушені до неї погрозами й насильством.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий