Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Святий Оскар Ромеро – приклад і заохота для всіх без винятку
16:32 Вівторок 0 144
16-10-2018, 16:32

Папа: Святий Оскар Ромеро – приклад і заохота для всіх без винятку

П’ять тисяч паломників із Сальвадору й Латинської Америки, які брали участь у канонізації святого Оскара Ромеро, 15 жовтня 2018 року зустрілися з Папою Франциском у залі Павла VI.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Послання святого Оскара Ромеро звернене до всіх без винятку

Спілкуючись із паломниками, Його Святість наголосив, що святий Оскар Ромеро, архієпископ Сан-Сальвадора, застрелений під час Меси 24 березня 1980 року з ненависті до віри, звертався до всіх без винятку, повторюючи, що «кожен католик має бути мучеником, бо мученик – це свідок Божого послання до людей». Він «зумів досконало втілити образ доброго пастиря, що віддає життя за своїх овець». Святий Оскар Ромеро – це приклад вибору на благо тих, хто найбільше потребує Божого милосердя; його постать заохочує нас свідчити Христову любов і дбайливість Церкви.

Звіщати всім Боже послання свободи

Господь «кличе нас звіщати Його послання свободи всьому людству», – підкреслив Папа. Лише в Ньому ми можемо бути вільні від гріха, від ненависті, черпаючи силу й підтримку з молитви.

Його Святість із любов’ю звернувся до всього народу Сальвадору, що зберіг живу віру попри страждання, викликані конфліктами й війною. І хоча численні сальвадорці були змушені залишити свої землі, шукаючи кращого майбутнього, цей народ не втрачає надії та прямує вперед. «Пам’ять про святого Оскара Ромеро, – сказав на завершення зустрічі Папа Франциск, – це надзвичайна можливість звернутися з посланням миру та примирення до всіх народів Латинської Америки».

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 108 Папа Франциск: Спів – це мова, яка веде до спільності сердець Музика та спів – це мова, якою у свідченні Євангелія можна досягти сердець усіх людей, навіть тих, які далекі від Церкви та віри. Думками про це Папа Франциск поділився з членами асоціації «Вихованці неба» – молодіжною організацією, що від 1968 року звіщає Євангеліє за допомогою музики та співу, організовуючи концерти по всій Італії та Європі. Його Святість зустрівся з ними в контексті 50-річчя від заснування та 10-річчя з дня відходу до вічності засновника – отця Джузеппе Аріоне SJ.