Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Ювілей освячення храму в Дубищах на Волині
13:43 Четвер 0 140
18-10-2018, 13:43

Ювілей освячення храму в Дубищах на Волині

13 жовтня 2018 року парафія Всіх Святих і Матері Божої Фатімської в селищі Дубище Рожищенського району святкувала перший ювілей – 10-річчя освячення храму. Цього дня закінчувалися також фатімські молебні, які щороку тривають у парафії з 13 травня до 13 жовтня.
Храм у Дубищах – новий, як і саме селище, що постало у другій половині 1980-х років для переселенців з-під Чорнобиля. Будівництво очолив отець канонік Роман Бурник, канцлер Луцької дієцезії й настоятель парафій у Рожищі й Дубищі. Новозбудований храм освятив 13 вересня 2008 року єпископ Маркіян Трофим’як.

Ювілейну Месу очолив ординарій Луцької дієцезії єпископ Віталій Скомаровський. На початку Меси настоятель привітав гостей, які прибули на урочистість, зокрема вірян із Рожища, які 13 числа кожного місяця приходять із паломництвом до Дубищенської святині, щоб узяти участь у фатімському молебні.


У проповіді Його Преосвященство говорив про значення віри в житті людини. Він вказав, що побожна людина слухає Боже слово, береже й виконує його, і найкращий приклад цього – Марія.


Єпископ згадав про фатімських дітей, захоплюючись їхньою вірою, яка дала їм мужність вистояти перед обличчям залякувань і погроз. Вони бачили Марію, і ніхто не міг забрати у них цієї правди. Фатімські об’явлення, за словами єпископа, закликають до навернення, яке полягає не лише у зміні поведінки, а й у тому, щоб наблизитися до Бога, притулитися до Його Серця.

Після Меси вірні молилися Розарій перед Пресвятими Дарами, дякуючи Господу за 10 років життя храму, просячи благословення для парафії й миру в Україні.


На завершення настоятель отець канонік Роман Бурник і парафіяни подякували єпископу й усім гостям за спільну молитву.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий