Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Кардинал Паролін: Папа готовий відвідати Північну Корею
14:54 Субота 0 83
20-10-2018, 14:54

Кардинал Паролін: Папа готовий відвідати Північну Корею

«Папа Франциск висловив готовність поїхати до Пхеньяна», – про це, відповідаючи на запитання журналістів під час презентації книжки «Народження енцикліки. Humanae Vitae у світлі Ватиканських архівів», сказав кардинал П’єтро Паролін, Державний секретар Святого Престолу.
Про це повідомляють Новини з Ватикану.

Чи вже триває приготування?

За словами кардинала Пароліна, Президент Південної Кореї справді потвердив, що лідер Північної Кореї зацікавлений у тому, щоб Папа відвідав Пхеньян, а Його Святість висловив готовність зустрітися. Утім, підготовка до візиту ще не почалася: це було лише зацікавлення, передане усно, тобто перший контакт, який потребує «більшої формалізації». Добра воля Папи на таку подорож є, однак необхідні серйозні роздуми та ґрунтовна підготовка.

Значення візиту

Ділячись думками про те, яке фундаментальне значення може мати такий візит, кардинал Паролін зазначив, що йдеться про підтримку та примирення. «Уже візит Президента Південної Кореї до Ватикану прислужився цьому – в тому, що стосується Південної Кореї, – тобто підтримці примирення та ядерного роззброєння на Корейському півострові», – сказав Державний секретар.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 13:45 Неділя 0 108 Папа Франциск: Спів – це мова, яка веде до спільності сердець Музика та спів – це мова, якою у свідченні Євангелія можна досягти сердець усіх людей, навіть тих, які далекі від Церкви та віри. Думками про це Папа Франциск поділився з членами асоціації «Вихованці неба» – молодіжною організацією, що від 1968 року звіщає Євангеліє за допомогою музики та співу, організовуючи концерти по всій Італії та Європі. Його Святість зустрівся з ними в контексті 50-річчя від заснування та 10-річчя з дня відходу до вічності засновника – отця Джузеппе Аріоне SJ.