Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для духовенства Мукачівської дієцезії
11:05 Четвер 0 193
18-10-2018, 11:05

Реколекції для духовенства Мукачівської дієцезії

15 жовтня 2018 року в парафії Зіслання Святого Духа в Довгому відбулися щомісячні реколекції духовенства Мукачівської дієцезії.
Зустріч розпочалася Месою, яку очолив єпископ Антал Майнек. Проповідь виголосив місцевий настоятель отець Йосип Мрквіца, який звернув увагу на те, що людська природа прагне чуда, сенсації, театру. Дві тисячі років тому, як розповідає Євангеліє від Луки (11, 29-32), люди хотіли чуда від Ісуса, і тепер теж шукають чудес у Церкві.


«Справжнє покаяння можна побачити дуже рідко. Воно може дорівнювати воскресінню із мертвих, коли людина правдиво бачить себе у світлі Божого слова – кається, шкодує, визнає та хоче полишити гріх. Це велика сенсація, це чудо!» – сказав проповідник. Недостатньо почути свідчення про навернення – нам самим потрібно дати свідчення, щоб відбулася «Божа сенсація нашого навернення».

На завершення Служби Божої єпископ Антал Майнек вручив парафіянину панові Василю Сливці нагороду «Pro Ecclesia» за тривале служіння Церкві й допомогу священикам.


Реколекційну конференцію на тему «Катехиза» прочитав отець Сергій Хитрий, віце-ректор Інституту богословських наук у Городку. Він розповів про історію катехизації в різні епохи й порівняв різні її методи. Наведені приклади стосувались не лише далекого минулого, а й сучасних викликів у викладанні. На завершення конференції отець Сергій Хитрий запропонував огляд програми катехизації, зробленої та опрацьованої в Городку, де можна замовити готові зошити для учнів і методички для катехитів.Час духовної віднови минув у дружній атмосфері, яку довершило тепле осіннє сонце.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий