У понеділок, 15 жовтня 2018 року, діти з парафії Преображення Господнього з міста Рожище мали можливість помилуватися багатими барвами осені та прославити Господа молитвою й відпочинком.
Настоятель парафії отець канонік Роман Бурник організував для молодших парафіян відпочинковий виїзд на природу, на берег річки, де можна було порибалити, подихати свіжим повітрям, погратися.День відпочинку з Богом розпочався Літургією, після якої всі дружно, на чолі з отцем Романом і катехиткою сестрою Устиною Лисенко OSB, поїхали на річку. Майже кожен мав із собою знаряддя праці – вудку й різноманітні запаси наживок.
Весело провівши час і «заморивши черв’ячка» запасами, взятими з собою, усі помолилися Розарій, дякуючи Господу за красу сотвореного світу й можливість перебувати разом, у спільноті Його дітей.
Джерело – Луцька дієцезія
Паломництво медичних працівників до бердичівського санктуарію 20 жовтня до Всеукраїнського cанктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві відбулося традиційне паломництво медичних працівників, з нагоди літургійного спомину святого Луки Євангеліста, який є покровителем лікарів. Ідейним натхненником та організатором цього паломництва є єпископ-ординарій Луцької дієцезії - Віталій Скомаровський.







