Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » День зосередження для християнських юристів у Житомирі
10:17 Середа 0 97
21-11-2018, 10:17

День зосередження для християнських юристів у Житомирі

17 листопада 2018 року християнські юристи організували в Житомирі перший загальнодієцезіальний День зосередження. Зустріч відбулась у храмі святого Йоана з Дуклі.
Розпочали День зосередження зі спільної кави та знайомства з ординарієм Київсько-Житомирської дієцезії єпископом Віталієм Кривицьким. Під час невимушеної розмови учасники мали змогу поспілкуватися з ним про морально-етичні особливості професії, потреби християнських юристів, роль Церкви й необхідність спеціальної пастирської опіки над тими, хто щодня ухвалює доленосні рішення та прямо впливає на правову свідомість колег і суспільства загалом.


Після розмови усі зібралися навколо Господнього вівтаря. У проповіді єпископ наголосив, що юридична професія – це талант, який кожен юрист отримує від Бога й має примножити протягом земної мандрівки. Євхаристію переживали дуже врочисто, бо майстерна гра на органі й гарний спів по-особливому налаштовували на молитву. 

Після Меси учасники мали нагоду скуштувати смачний обід із францисканської монастирської кухні. Не обійшлося й без конференції: отець Вальдемар Павелець нагадав про основи християнства, про те, де є коріння християн і чим християни відрізняються від усіх інших людей.


На завершення зустрічі учасників на всі справи й на щасливе повернення додому поблагословив отець Юстин Копитко.
 
Щиро дякуємо всім, хто долучився до організації та проведення першого загальнодієцезіального Дня зосередження для юристів. Дякуємо єпископові Віталію Кривицькому за особливу пастирську опіку, отцю Вальдемару – за влучні метафори, що допомогли задуматися про джерела нашого покликання. Дякуємо братам меншим в особі настоятеля отця Павла Шевчука за можливість влаштувати зустріч у затишній атмосфері.


Запрошуємо усіх охочих долучитися до спільноти християнських юристів і взяти участь у подальших зустрічах!

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий