Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » У Бердичеві розпочалося Пленарне засідання Конференції вищих настоятельок РКЦ в Україні
11:46 Четвер 0 294
8-11-2018, 11:46

У Бердичеві розпочалося Пленарне засідання Конференції вищих настоятельок РКЦ в Україні

У середу, 7 листопада 2018 року, в бердичівському домі Згромадження Малих Сестер Непорочного Серця Марії (гоноратки) розпочалося чергове Пленарне засідання Конференції вищих настоятельок РКЦ в Україні. 
До Конференції входять настоятельки 60 жіночих згромаджень, які служать в Україні. У програмі засідання передбачено Служби Божі та конференції, які провадить отець Юзеф Кухарчик OCD, делегат Краківської провінції Ордену Босих Кармелітів в Україні.


На учасниць чекають також звіт про роботу Ради конференції; вибори нових радних до Ради конференції; обговорення планів і проектів щодо діяльності Конференції та згромаджень.


Наприкінці зустрічі до настоятельок звернеться єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава, голова Комісії жіночих чинів і згромаджень Конференції єпископів Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 22:57 Неділя 0 172 Кардинал Пітер Тарксон заспівав для бездомних у Києві Сьогодні, 18 листопада, в Києві в Монастирі сестер Місіонерок любові (сестер Матері Терези) на святкування Дня бідних завітав кардинал Пітер Тарксон. Його Еміненція поспілкувався з бездомними підопічними релігійної місії Caritas-Spes Україна і заспівав пісню  “Follow me where I go” -  “Слідуй за мною, куди я іду”. Кардинал, сказав, що  хоче за допомогою пісні виразити любов Святішого Отця до всіх присутніх.