Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » Папа молиться за успіх мирних ініціатив на Корейському півострові
16:52 Середа 0 46
25-04-2018, 16:52

Папа молиться за успіх мирних ініціатив на Корейському півострові

Наприкінці загальної аудієнції в середу, 25 квітня 2018 року, Папа Франциск нагадав про запланований на п’ятницю, 27 квітня, міжкорейський саміт, і звернувся з закликом щодо примирення.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

«Ця зустріч буде слушною нагодою для того, щоб започаткувати прозорий діалог і конкретний шлях примирення та віднайти братерство, аби гарантувати мир на Корейському півострові та в усьому світі», – сказав Папа, запевняючи корейський народ у своїх молитвах і «близькості всієї Церкви».

«Святий Престол супроводжує, підтримує й заохочує кожну корисну та щиру ініціативу заради побудови кращого майбутнього, під знаком зустрічі та дружби між народами. Тих, на кому лежить безпосередня політична відповідальність, прошу мати мужність надії, стаючи “ремісниками” миру, та закликаю їх із довірою прямувати вперед шляхом, покладеним для добра усіх».

Папа звернувся до учасників аудієнції з запрошенням проказати в намірі корейського народу молитву «Отче наш».


За темою:
Папа: Станьмо за прикладом Ісуса хлібом, розламаним для інших
Папа: Зворушений солідарністю, закликаю почути страждання батьків Алфі
Папа: Не ставаймо невільниками ідей, замкненими для Святого Духа

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з Ватикану 15:41 Неділя 0 205 Папа: П’ятдесятниця – початок історії християнської святості У день П’ятдесятниці розпочалася «історія християнської святості», адже Святий Дух – це «джерело святості, не привілею нечисленних, а покликання всіх». З цієї думки Папа Франциск розпочав повчання, виголошене перед останньою цього року молитвою «Царице Неба», опівдні 20 травня 2018 року на площі святого Петра.