Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Парафіяльний відпуст Матері Божої Остробрамської в Осиково на Бердичівщині
16:47 Понеділок 0 100
19-11-2018, 16:47

Парафіяльний відпуст Матері Божої Остробрамської в Осиково на Бердичівщині

17 листопада спільнота парафії Матері Божої Остробрамської в селі Осиково разом з настоятелем о. Андрієм Ковалевським та Сестрами Божого Серця Ісуса переживали свято Покровительки.
Про це повідомляє Київсько-Житомирська дієцезія.

На цю Урочистість Настоятель запросив багато священиків і разом з нами цю радість ділили отці Кармеліти з Бердичева, разом з сестрами терезіянками, о. Роман Савицький  – Настоятель храму св. Варвари, отці Пауліни з Ружина, о. Олег Козаченко – Настоятель з Макарова і головний Целебранс отець-салезіянин  Мар’ян Куц  з Коростишева.  Приїхало до нас багато вірних  з інших парафій. Вірні змогли скористатися з таїнства покаяння.

Перед Святою Месою ми почули історію ікони Матері Божої Остробрамської.  Під час проповіді о. Мар’ян наголошував на скільки молитва до Марії є підтримкою і допомогою в нашому щоденному житті. Дав нам за приклад св. Йоана Боско, котрий перед смертю говорив, що Марія ходить серед нас, що є поруч.

Наймолодші наші парафіяни приготували до цього свята своїми руками ікону Матері Божої Милосердя, яку з радістю несли в процесії з дарами.

Відпуст парафіяльний –  це особливий час благодаті і милосердя. Можна було зауважити, що у кожного була нагода конкретно досвідчити Божої любові. На завершення було виставлення Пресвятих Дарів, літання до Матері Божої і гімн подяки Вихваляєм Тебе Боже. Ціла наша спільнота розділяла радість разом з подружжям Пятниківських, яке сьогодні святкувало 45 річницю шлюбу.

Спільна агапа після Святої Літургії була продовженням святкування. Урочистість наново відкрила нам радість з того, що ми покликані до святості.

С. Марієтта Мікса

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий