Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Святкова вечеря з нагоди Всесвітнього дня бідних у Києві
10:23 Понеділок 0 130
19-11-2018, 10:23

Святкова вечеря з нагоди Всесвітнього дня бідних у Києві

18 листопада в Україні та світі відзначили Всесвітній день убогих. Спільнота святого Егідія та рух «Молодь за Мир» цього дня влаштували у Києві святкову вечерю для 150 бідних і бездомних. 
Подія відбулася в Інституті богословських наук святого Томи Аквінського. У ній взяли участь єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії, який очолив спільну молитву та єпископ Леон Дубравський, ординарій Кам'янець-Подільської дієцезії. 
"Світ ділить людей на нації, на друзів і людей і ворогів, на бідних і багатих. У Бога немає цього розділення. Бог закликає бути досконалими як Отець. Це значить робити все можливе у тому місці де ми є" - промовив до присутніх єпископ Віталій Кривицький.
Гостинно допомагали у проведенні святкової вечері брати доміканці, які опікуються  Інститутом святого Томи Аквінського. Участь у підготовці та проведенні вечері приймали 70 волонтерів, але ним були також студенти навчального закладу, де відбувалася вечеря. 
Наймолодшому волонтеру було 9 років, він є учнем  Школи миру Sant’Egidio. Для проведення святкової вечері зібрали пожертви за допомогою #каваchallengе.

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий