Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа до студентів: Служіть Богові та ближнім своїми талантами
17:11 Субота 0 276
24-03-2018, 17:11

Папа до студентів: Служіть Богові та ближнім своїми талантами

«Ваша зустріч відбувається того самого року, що й Синод єпископів на тему молоді, віри та розпізнавання покликань. Запрошую вас приготуватися до цієї церковної події та поглянути на постать апостола Йоана, молодого учня, якого любив Ісус. Він навчить вас розпізнавати Ісуса, Який проходить вашим життям, і наслідувати Його наполегливо та з радістю, яка “наповнює серце й усе життя тих, хто зустрічається з Ісусом” (Evangelii gaudium, 1)», – написав Папа Франциск у посланні до понад 2500 учасників Форуму «UNIV 2018» – студентської молоді, яка живе згідно з духовними настановами прелатури Opus Dei.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Цей Форум, що триває з 25 березня до 1 квітня 2018 р. у Римі, з нагоди 50-річчя свого заснування має на меті допомогти молоді замислитися про значення Страсного Тижня та поміркувати над темою «Переосмислити майбутнє».

Понтифік одразу зазначив, що молоді учасники Форуму мають чудову нагоду знову відвідати Вічне Місто, засвідчуючи свою любов до Бога, Церкви та Папи. Ця зустріч університетської молоді дає можливість разом зустріти Ісуса Христа впродовж Страсного Тижня та зрости у вірі.

«Так, – пише далі Папа Франциск, – Господь запрошує усіх нас наслідувати Його, із радістю та без застережень любити Бога та інших. У цьому для вас буде помічною порада святого Хосемарії: “Шукай Христа, знаходь Христа, люби Христа” (Cammino, 382). Не переставайте день за днем плекати свій зв’язок дружби з Христом, часто запитуючи себе самих: “Що зробив би Ісус на моєму місці? Що я можу зробити, аби ще більше до Нього уподібнитися та нести Його іншим?” Шукайте Його в молитві, у Святих Таїнствах, у всіх ситуаціях свого життя й у людяхякі поряд із вами: друзях, родичах, колегах по навчанню та в найбільш нужденних і забутих світом, у кому в особливий спосі, відбивається обличчя Христа. Я запрошую вас вийти поза себе самих, перемагаючи конформізм і егоїзм, що спонукає думати вигятково про особисте, щоби вийти на дорогу, яка провадить до зустрічі з нужденними людьми, і служити їм своїми талантами. Це найкращий спосіб наслідувати Христа та завжди мати серце, закохане в Нього».

Наостанок Понтифік запевнив юнаків і дівчат у своїй молитві за них, щоб збулися їхні плани та бажання, і щоб у кожну мить їхнього життя вони відчували любов Ісуса, Який кличе дарувати себе самих і служити іншим.

Зустрічі університетської молоді відбуваються з 1968 року за ініціативи святого Хосемарії Ескріва, засновника Opus Dei. До їхньої традиції належать зустрічі з Понтифіком. Учасники зустрічались із Папами Павлом VІ, Йоаном Павло  ІІ, Бенедиктом ХVI, а нині – із Папою Франциском.

За темою:
Папа: Бог любить нас як матір і як батько
Папа: Через Святе Причастя Ісус перетворює нас на Себе
Папа: Аби подолати свої духовні пустелі, потрібно вдивлятись у розіп’ятого Христа

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий