Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Папа: Бог любить нас як матір і як батько
14:55 Четвер 0 430
22-03-2018, 14:55

Папа: Бог любить нас як матір і як батько

У проповіді під час ранкової Меси в домі святої Марти у четвер, 22 березня 2018 року, Папа Франциск нагадав про вірність Господа Бога, зазначаючи, що Таїнство Покаяння не схоже на хімчистку, де хочемо усунути плями, а є моментом, коли отримуємо Божі обійми та Його любов.
Про це повідомляє Радіо Ватикану.

Господь вірний, Він не забуває про нас, і це дає нам надію. Напередодні Страсного Тижня Церква пропонує задуматися про Божу любов. Папа Франциск, пригадуючи укладення союзу з Авраамом, наголосив: «Господь завжди вірний Своєму союзові». І цей укладений між Богом та людьми союз триває протягом тисячоліть, незважаючи на гріхи та ідолопоклонство людей.

Понтифік підкреслює, що безмежна любов Господа до людини така сама, як любов батька і як любов матері. В Аргентині матерям дарують квітку, яка називається «не забудь мене». Ця квітка має два відтінки: ніжно-блакитний колір для живих матерів і фіолетовий для померлих. «Така й любов Бога: Він не забуває про нас. Ніколи. Він не може, адже вірний Своєму союзові. Це дає нам упевненість». Понтифік зазначив, що навіть коли в житті людини багато труднощів і гріхів, Господь пам’ятає про людину та любить її батьківською й материнською безмежною любов’ю.

Далі Папа наголосив, що Божа вірність приносить велику радість. Як для Авраама, так і для нас, втіха мати надію, що, навіть незважаючи на нашу невірність Господові, Він завжди вірний нам. А джерело Його вірності – велика любов до кожного із нас.

За темою:
У Великий Четвер Папа знову обмиє ноги в’язням
Папа: Через Святе Причастя Ісус перетворює нас на Себе
Папа: Аби подолати свої духовні пустелі, потрібно вдивлятись у розіп’ятого Христа

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий