Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів України
» » » У Києві відбувся Всеукраїнський форум сім’ї
16:12 Четвер 2 819
15-03-2018, 16:12

У Києві відбувся Всеукраїнський форум сім’ї

14 березня в Національному Центрі «Український дім» у Києві пройшов Всеукраїнський форум сім’і. Орієнтовно в заході взяло участь близько 500 учасників. Метою форуму було привернути увагу до проблем сім'ї та дітей в Україні, консолідувати зусилля представників органів влади і громадськості для захисту української сім'ї й формування державної сімейної політики, заснованої на українcьких традиційних цінностях.
Серед викликів і загроз для інституту сім'ї організатори вбачають катастрофічну статистику розлучень, демографічну кризу, сумні дані щодо сирітства й безвідповідального батьківства, впровадження «гендерної термінології» до законодавства України, намагання спростити процедуру розлучень тощо.


Запрошеними гостями Форуму стали Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, голова Інституту демографії Елла Лібанова, Святіший Патріах Київський і всієї Руси-Украіни Філарет і єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви в Україні.


У події взяли участь урядовці, парламентарі, науковці, журналісти, освітяни, представники громадськості, місцевого самоврядування, Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій із усіх областей України.

«Парламентарі відповідають за те, щоб українське правове поле було орієнтоване на інтереси сім'ї. І ми докладаємо максимум зусиль, щоб цей суспільний запит реалізувати у стінах Верховної Ради», – зазначив Павло Унгурян, голова міжфракційної депутатської групи «За духовність, моральність і здоров'я України».У межах Форуму відбулися пленарні засідання й робота в тематичних секціях (освітні програми, потенціал суспільства щодо захисту сімейних цінностей, праця в медіапросторі, громадська та політична робота, батьківство). «За останні кілька років в Україні на державному рівні ухвалені деякі постанови, які зазіхають на сімейні традиції й цінності. Але водночас набуває великого масштабу сімейний рух. Цього року заплановані вуличні тематичні фестивалі у 50 містах України», – повідомив Руслан Кухарчук, голова руху «Всі разом!».

На завершення Форуму було ухвалено Резолюцію та представлено календарний план просімейних заходів на 2018 рік. У Резолюції постановили звернутися до органів центральної й місцевої влади із вимогами зберегти в Конституції визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки; вилучити з правового поля словосполучення «гендерна ідентичність» і «сексуальна орієнтація»; не допустити ухвалення закону «Про цивільне партнерство»; виключити з регулятивних правових актів у освітній сфері та з текстів підручників норми й положення, які ставлять за мету так зване «подолання гендерних стереотипів»; заборонити пропаганду й популяризацію різних видів девіантної статевої поведінки й антисімейних ідей; створити Міністерство у справах сім'ї або запровадити інститут Урядового уповноваженого з питань сім'ї; рекомендувати Міністерству соціальної політики затвердити проект Концепції державної соціальної програми з питань захисту сім’ї на період до 2020 року.

Організаторами Всеукраїнського форуму сім'ї стали Громадський рух «Україна за сім'ю» й рух «Всі разом!», коаліція «Батьківство-Україна». Він відбувся за підтримки Всеукраїнської ради Церков і релігійних організацій і Міжфракційного депутатського об’єднання Верховної Ради  «За духовність, моральність і здоров'я України».

За темою:
Києвом пройшла Хода на захист прав дітей і сім'ї
Отець Матеуш Адамскі: «Важливо заохочувати родини приймати життя»
Підпиши петицію про захист традиційних сімейних цінностей

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
2 комментарія
Гість boldsecurity
Додав Гість boldsecurity
19 березня 2018 21:02
MichaelPycle
Додав MichaelPycle
20 березня 2018 08:52
Жилье в ипотеку http://arenda-s-vykupom.info .
12:45 П'ятниця 0 70 День зосередження для семінаристів Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку на Хмельниччині Людина, якій Бог відкриває Себе і Свою волю в містичних явищах, не в змозі охопити, осягнути й виконати все це самотужки. Тим паче, що її дар – це надбання всієї Церкви, і саме Церква в особі своїх пастирів покликана оцінити цей дар і підтримати Божого обранця. Нерідко люди, що мають такий дар стикаються зі скептицизмом, заздрістю та глузуванням. Але Господь не залишає Своїх обранців без підтримки  Він посилає їм духовного наставника, сповідника, сподвижника, який часто всупереч сформованій думці світу мудро вслухається в Божий голос, що промовляє вустами містика, і ніжно, як Ісус, направляє його душу.
Новини з України 12:01 Четвер 0 185 Бог обрав нас, щоби ми були святими З 17 по 18 квітня у Вищій митрополичій семінарії у Брюховичах відбувся день зосередження в рамках перманентної формації священиків, які були висвячені у Львівській архідієцезії від 2007 до 2016 року.  У зустрічі взяло участь 17 священиків, з якими зустрівся Митрополит Львівський, архієпископ Мечислав Мокщицький.