Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Реколекції для Лицарів Колумба в Запоріжжі
19:33 Четвер 0 252
22-03-2018, 19:33

Реколекції для Лицарів Колумба в Запоріжжі

У п'ятницю, 16 березня, у співкафедрі-санктуарії Бога Отця Милосердного в Запоріжжі відбулися реколекції для місцевих Лицарів Ордену Колумба, які провів отець Пабло Ескріва де Романі з Мадриду.


Про це повідомляє сайт «Лицарі Колумба - Запоріжжя».

Отець-реколекціоніст належить до знатного роду, із якого вийшли святі Ігнатій Лойола і Єлизавета Португальська, і є родичем короля Бельгії. Він знає багато мов, зокрема, іспанську, португальську, англійську, французьку, німецьку й італійську. Торік він уже виголошував великопісні реколекції для парафіян у Запоріжжі.

За темою:
Архієпископ Мечислав Мокшицький відвідав головну садибу Лицарів Колумба
Зустріч Лицарів Колумба: «сильна правиця Церкви» перед Бердичівською мадонною
Єпископ Едвард Кава до Лицарів Колумба: «У нашому суспільстві є потреба - відродити тотожність, гідність і лицарство мужчини»

Залишити коментар

Клацніть на зображення щоб оновити код, якщо він нерозбірливий
Новини з України 12:46 П'ятниця 0 176 Духовні воїни ХСП готуються до служіння 7 жовтня 2018 року, під час Меси в парафії Пресвятої Діви Марії, Матері Церкви, єпископ Віталій Кривицький поблагословив на служіння понад двадцятьох молитовників-заступників. Більшість із них – служителі спільноти Віднови у Святому Дусі «Мараната» та члени ядра Молитовного щита Християнської служби порятунку.