Католицький Медіа-Центр Конференції римсько-католицьких єпископів в Україні
» » » Хресна дорога в Шаргороді
18:27 Субота 0 3 332
3-03-2018, 18:27

Хресна дорога в Шаргороді

Мороз і сніг у п’ятницю, 2 березня, не стали перешкодою парафіянам святого Флоріана в місті Шаргород на Вінниччині, які традиційно протягом Великого Посту, щоп’ятниці проводять молебень Хресної Дороги уздовж шляху до новозбудованих каплиць за містом. 
«Шаргородська Кальварія» – так називається цей шлях, так схожий на Єрусалимський і розкиданий по узгір’ях за містом. Він уже кільканадцять років поспіль згуртовує вірян не лише Кам’янець-Подільської дієцезії, а й усієї України. Люди їдуть сюди, щоби в молитві та роздумах про страждання Христа під час Його шляху відкуплення духовно зцілитися, несуть сюди свої тягарі, щоби поєднавши свій хрест із хрестом Ісуса, отримати Його підтримку й силу… Від минулого року це місце оточене особливою благодаттю: храм святого Флоріана і Хресну Дорогу на околицях міста проголошено Санктуарієм Страстей Господніх.


Молебень зазвичай готують різні парафіяльні спільноти. Наприклад, минулого разу це робили представники Францисканського ордену світських, позаминулого – «Легіону Марії», а цьогоріч, у мороз та хуртовину, роздуми Хресної дороги готувала молодь, під керівництвом о. Серафима Поліщука OFM, з ордену Братів Менших францисканців, які працюють у цій парафії. Після Літургії, що розпочалася о 14:00, понад 300 місцевих та прибулих з околиць Шаргорода прочан мужньо долали засніжені пагорби, підтримуючи одне одного. Люди різного віку – від найстарших бабусь до наймолодших закутаних дітлахів, дехто з яких ніс на плечах ще й шкільний рюкзак (поспішали сюди одразу після уроків), стійко прямували слідом за групкою молоді, яка йшла попереду – наче символ нової надії, нової весни, що ось-ось вступить у свої права, переможе холод, смуток і зневіру…


Щиро запрошуємо приєднуватися до нас і 23 березня. У п’ятницю перед Вербною неділею відбудеться молебень Хресної Дороги, де присутнім буде, зокрема, єпископ Київсько-Житомирської дієцезії Віталій Кривицький.

За темою:
Хресна Дорога для дітей у Кам'янському
Хресна Дорога відбулася у санктуарії Страстей Господніх у Шаргороді
Хресна Дорога Ісуса і його мучеників з України
Новини з України 12:01 Понеділок 0 110 На Львівщині реставрують арку біля костелу святого Варфоломія Костел Святого Апостола Варфоломія є пам`яткою архітектури національного значення. У Дрогобичі на Львівщині біля костелу  розпочали реставрувати арку. З неї відчистять залишки вапняного покриття, зароблять тріщини, нанесуть новий шар фарби та нададуть їй естетичного вигляду.
Інформаційне повідомлення
Коментувати статті на нашому сайті дозволено лише на протязі 7 днів з моменту публікації.